Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior PM
new
PM
Smart Design Expo

Junior PM

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
zarządzanie czasem
planowanie
Mile widziane
język obcy
Opis stanowiska

Parę słów o Smart Design Expo

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji stoisk targowych, showroomów oraz wnętrz komercyjnych.

Budujemy wizerunek największych marek na targach i współpracujemy z zagranicznymi klientami przy dużych oraz wymagających projektach.

Od 16 lat realizujemy projekty dla światowych marek, takich jak Marmite, Amica, Drutex, Samsung czy Huawei zdobywając prestiżowe nagrody na arenie międzynarodowej.

Twoje Zadania:

  • aktywne i kreatywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z nowymi i potencjalnymi Klientami
  • uczestniczenie w prowadzeniu projektów i nadzór nad powstawaniem stoisk targowych: od projektu po demontaż stoiska, prowadzenie negocjacji biznesowych
  • realizacja projektów dla dużych marek

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • umiejętności czytania potrzeb klienta i dostosowania ich do oferty
  • umiejętności zachowania spokoju i efektywnej pracy pod presją czasu
  • umiejętności efektywnego zarządzania czasem i realizacji zadań zgodnie z ustalonymi terminami
  • umiejętności skutecznego planowania i organizowania zadań oraz zasobów, aby osiągnąć zamierzone cele
  • gotowości do pracy w międzynarodowym środowisku
  • znajomości j.angielskiego na poziomie C1/C2

Dodatkowymi Atutami Będą:

  • chęć rozwoju w obszarze sprzedaży – u nas PM to nie tylko organizator, to też ambasador kreatywności
  • doświadczenie w pracy z dużymi markami
  • twórcze podejście do ofertowania usług
  • znajomość innego języka obcego

Co My oferujemy Tobie?

  • wynagrodzenie stałe + jasny system premiowy
  • umowa o pracę
  • współpraca z międzynarodowymi markami przy dużych projektach
  • praca w zespole, który zawsze gra do jednej bramki
  • duża samodzielność podczas prowadzenia projektu - będziesz podejmować kluczowe dla projektu decyzje
  • praca na jasno określonych celach
  • praca na targach w różnych miejscach na świecie - realizujemy projekty w całej Europie, USA czy Dubaju
  • praca wśród ludzi, którzy mają wysokie poczucie estetyki, otwarte i kreatywne głowy - zespołem projektantów, technicznych, stolarzy i montażystów
  • szkolenia zespołowe
  • multisport
  • ubezpieczenie
  • spotkania integracyjne i huczne imprezy firmowe
  • cykliczne spotkania przy słodyczach, pizzy i innych smakołykach
  • wszyscy mówimy sobie na TY, więc nie spotkasz u nas oficjalnych regułek - od początku uzyskasz pełne wsparcie i szacunek