Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

New Business Development Manager
new
Sprzedaż
SMART-HR

SMART-HR
Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż
obsługa klienta
Google Workspace
CRM
komunikatywność
prawo jazdy
Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – Agencji Marketingowej w związku z potrzebą rozwoju biznesu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Obsługę Klientów oraz inicjowanie działań sprzedażowych w celu pozyskania nowych kontaktów,
  • Obsługę sprzedażową i posprzedażową, w tym analiza potrzeb Klienta, przygotowanie oferty, wycena usługi i negocjacje w zakresie warunków współpracy,
  • Koordynowanie prac zespołów oraz monitorowanie realizacji projektu,
  • Prowadzenie spotkań biznesowych,
  • Bieżąca analiza konkurencji i reagowanie na zmieniające się potrzeby rynku.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia w działaniach sprzedażowych w agencji reklamowej, marketingowej bądź konsultingu – warunek konieczny!
  • Bardzo dobrej wiedzy na temat działań biznesowych i obsługi Klienta,
  • Umiejętności inicjowania aktywnych i pasywnych działań marketingowych,
  • Umiejętności pracy w systemie Google Workspace i CRM,
  • Zdolności organizacyjnych, komunikatywności, zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B. oraz gotowości do pracy w terenie.

Twoim dodatkowym atutem są:

• Znajomość narzędzi typu: Apollo, Sales Navigator, Canva oraz narzędzi marketingowych PPC, WordPress czy SEO.

Pracodawca oferuje:

  • Duże wsparcie zespołu i przełożonych na start,
  • Pracę stacjonarną w katowickim biurze lub hybrydową,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze lub współpracę na zasadzie B2B – w zależności od Twoich preferencji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami (miesięczne, kwartalne i roczne) oraz dodatkowy system prowizyjny,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon i komputer oraz do dyspozycji samochód służbowy – na czas wizyt u Klienta,
  • Atmosferę sprzyjającą rozwojowi i sukcesom wynikowym,
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • Szkolenia (przynajmniej raz w roku) oraz jasno wytyczoną ścieżkę awansu w strukturach firmy.