Oferty
Młodszy/a Specjalista/ka ds. Wyposażenia Meblowego Sklepów
Finanse

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

AutoCAD

prawo jazdy kat. B

Microsoft Office

Microsoft Office Excel

język angielski

Mile widziane

nieruchomości

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Wyposażenia Meblowego Sklepów

Zadania:

  • Udział w realizacji inwestycji związanych z wyposażeniem sklepów
  • Składanie zamówień u producentów
  • Utrzymanie bazy danych dostawców i zleceń
  • Udział w przeprowadzeniu odbiorów jakościowych i ilościowych zrealizowanych prac
  • Udział w negocjacjach warunków handlowych z kontrahentami
  • Analizowanie rynku pod kątem wyboru najlepszych dostawców mebli i usług
  • Poszukiwanie nowych i optymalnych rozwiązań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze nieruchomości
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej z programu AutoCad
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęci rozwoju w obszarze wyposażania powierzchni sklepowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Odpowiedzialność, inicjatywa i systematyczność
  • Prawo jazdy czynne (delegacje na terenie Polski)

Co oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach
  • Świadczenia świąteczne dla pracowników
  • Udział w szkoleniach stacjonarnych, językowych i e-learningowych
  • Udział w inicjatywach społecznych
  • Uczestniczenie w wydarzeniach firmowych, integracjach
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego