• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażPraca w sklepieZastępca Kierownika Sklepu - Wrocław Pasaż Grunwaldzki​
    Zastępca Kierownika Sklepu - Wrocław Pasaż Grunwaldzki​
    new
    Sprzedaż
    Smyk

    Smyk

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sumienność

    menadżer

    organizacja pracy

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    SMYK jest polską marką produktów dla dzieci, która działa na rynku od 1977 roku. Sieć handlowa SMYKA obejmuje ponad 230 sklepów stacjonarnych w Polsce, sklep internetowy smyk.com, a także łącznie prawie 40 sklepów własnych za granicą.

    Pozwala nam to jako firmie na zapewnienie Ci stabilnego zatrudnienia.

    Wciąż się rozwijamy a do tego potrzebujemy właśnie Ciebie!

    JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

    • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych
    • Delegowanie oraz monitorowanie wykonanych zadań
    • Motywowanie pracowników
    • Rekrutacja i wdrażanie nowych osób
    • Dbanie o przestrzeganie procedur firmowych w codziennym funkcjonowaniu sklepu
    • Doradztwo w sprzedaży oraz dbanie o pozytywne doświadczenia naszych klientów
    • Obsługa urządzeń sklepowych w tym kasy fiskalnej
    • Przyjmowanie dostaw i zarządzanie procesami reklamacyjnymi
    • Dbanie o ekspozycję towaru oraz porządek na sklepie

    CO UŁATWI CI REALIZACJĘ ZADAŃ?

    • Doświadczenie na stanowisku menadżerskim
    • Umiejętność pracy ze wskaźnikami sprzedażowymi
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania i obowiązki
    • Łatwość szybkiego przyswajania wiedzy
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
    • Terminowość w realizacji zadań
    • Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy
    • Otwartość na dynamikę i zmiany w codziennej pracy

    CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

    • Zatrudnienia w ramach umowy o pracę
    • Systemu premiowego opartego na wynikach sklepu
    • Opieki medycznej w Luxmed oraz dofinansowania do karty sportowej
    • Dodatków świątecznych oraz bonów dla dzieci
    • Rabatów cenowych na nasz asortyment
    • Szkoleń oraz możliwości awansu

    DO PEŁNEJ UKŁADANKI BRAKUJE NAM TYLKO CIEBIE :)