Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Paid Social Specialist
new
Marketing
Social Lama

Social Lama
Warszawa
9 000 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Meta
Performance
data analyst
social media
Opis stanowiska

Social Lama to agencja zajmująca się kompleksową obsługą komunikacji marki w mediach społecznościowych oraz prowadzeniem efektywnej reklamy na Facebooku, Instagramie i pozostałych mediach społecznościowych, obecna na polskim rynku od ponad 10 lat.

Jesteśmy częścią grupy marketingowej Good One, dzięki czemu zapewniamy kompleksowość usług poprzez dostęp do specjalistów z pozostałych obszarów komunikacji, takich jak: digital, PR, SEO i SEM. Prowadzimy działania dla takich marek, jak m.in.: Pracuj.pl, POLOMarket, Motointegrator, DLF, Uczelnia Vistula...

Jesteśmy pracodawcą DIMAQ!

Jesteśmy Członkiem Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska!

Jesteśmy #GoodPeople!

Poszukujemy doświadczonego Paid Social Media Specjalisty, który będzie odpowiedzialny za realizowanie kampanii naszych klientów. Jeżeli jesteś osobą, która nie tylko efektywnie zarządza kampaniami, ale również nie boi się innowacyjnych rozwiązań i zawsze ma na uwadze sukces klienta, to jesteś kandydatem idealnym !

Twoje zadania:

  • samodzielna realizacja kampanii reklamowych w różnych ekosystemach reklamowych (TikTok, Facebook, LinkedIn),
  • monitorowanie wydajności kampanii i identyfikacja obszarów wymagających poprawy,
  • śledzenie wyników kampanii i przygotowywanie raportów,
  • współpraca ze specjalistami social media i klientami w celu zapewnienia spójności i skuteczności kampanii marketingowych,
  • szkolenia zespołu z obszaru performance.

Oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia zdobytego w obszarze performance marketingu,
  • doświadczenia w planowaniu, realizacji i optymalizacji kampanii,
  • znajomości I biegłości w obsłudze Managera reklam na platformach: Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, Pinterest, Twitter
  • doświadczenia przy opracowywaniu raportów i proponowaniu nowych rozwiązań,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i komunikacyjnych,
  • znajomości rozwiązań reklamowych i trendów w social media (ekosystem reklamowy FB / Twitter / LinkedIn / Snapchat / TikTok / Pinterest)
  • umiejętność analitycznego myślenia, analizy danych oraz wyciągania wniosków.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B w trybie hybrydowym (2 dni zdalne, 3 dni w biurze)
  • Rozwój – możliwość pracy w grupie marketingowej z ugruntowaną pozycją na rynku - 13 lat,
  • Stabilną współpracę w domowej atmosferze na Warszawskim Żoliborzu
  • Wynagrodzenie rosnące wraz z Twoim doświadczeniem i zaangażowaniem
  • Możliwość współtworzenia społeczności #GoodPeople
  • Udział w brainstormach kreatywnych i szkoleniach wewnętrznych
  • Dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna do wyboru Medicover lub CMP, karta Multisport, dofinansowanie nauki języków obcych, lunch dla pracowników w każdą środę, dostęp do platformy szkoleniowej)
  • W piątki praca do 15:30 ( 7h )
9 000 - 12 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B