Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Website/Content Manager
Marketing
Software Mansion

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
CMS
Angielski
content writing
Opis stanowiska

Software Mansion to krakowska agencja programistyczna. Realizujemy projekty (aplikacje webowe i mobilne) dla naszych klientów, a także tworzymy narzędzia deweloperskie.

Mamy coraz więcej stron WWW, począwszy od strony firmowej, przez strony produktowe, dokumentacje i strony konferencyjne. W związku z tym, szukamy osoby na stanowisko Website/Content Manager, która przejmie nad nimi ownership.

Poszukujemy kogoś, kto:

  • ma doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu stron internetowych;
  • ma swobodę w pisaniu tekstów po polsku i angielsku;
  • orientuje się w podstawach technologii (wie, co to HTML, albo jak działają tracking pixele);
  • ma wyczucie estetyki i będzie świadomie kontrolować ilość niedoróbek :);
  • jest elastyczny i potrafi odnaleźć się w złożonej organizacji współpracując m.in. z zarządem, programistami i designerami.

Dodatkowo docenimy:

  • znajomość Figmy;
  • podstawową znajomość CMSów, np. HTML;
  • wcześniejsze doświadczenie pracy z programistami i/lub designerami.

Jako Website / Content Manager w Software Mansion:

  • przede wszystkim zaczniesz od przejęcia ownershipu nad naszą stroną (swmansion.com), a następnie będziesz dbać o jej stały rozwój;
  • będziesz zarządzać stronami organizowanych przez nas konferencji, takimi jak App.js i RTC.ON, zapewniając spójną komunikację;
  • dodatkowo, pomożesz przy pracach nad dokumentacją naszych projektów open-source (takich jak na przykład react-native-reanimated czy react-native-gesture-handler);
  • w przyszłości rozbudujesz i pokierujesz dedykowanym zespołem, nadzorując całość naszej komunikacji online.

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności, na pewno nie niższe niż 10 000 zł brutto (UoP) / 12500 zł netto (B2B);
  • dowolną formę współpracy (B2B, umowa zlecenie, umowa o pracę);
  • benefity nie gorsze niż konkurencja, a także parę nietypowych (na przykład codzienne śniadania w biurze);
  • pakiet akcji w ramach programu motywacyjnego.