Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent / Asystentka Kierownika w Dziale Handlowym
new
Support
Solid Security

Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
Ms office
ms excel
skuteczna komunikacja
szybkość uczenia się
zaangażowanie
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów, zestawień, analiz na potrzeby przełożonego
  • Nadzór nad dokumentacją pracowniczą
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w Spółce
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Działu Handlowego

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Chęć rozwoju i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność koordynowania kilku spraw jednocześnie
  • Praktyczna znajomość MS Office (szczególnie Excel)
  • Komunikatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy biurowej

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat w godz. 9:00-17:00
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym)
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz podwyższenia kwalifikacji
  • Pakiet szkoleń