Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Księgowa/Samodzielna Księgowa
new
Finanse
Solutions 30

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
księgowość
Angielski
rachunkowość
PDOP, PDOF
Microsoft Office
Mile widziane
COMARCH ERP XL
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupu/sprzedaży, wyciągów bankowych, PK,
  • Wsparcie zespołu w trakcie zamknięcia miesiąca oraz czynnościach związanych z audytem.
  • Rozliczanie międzyokresowe, potrącenia, odpisy aktualizacyjne na należności,
  • Aktywna pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków
  • Kompleksowa obsługa w obszarze środków trwałych
  • Weryfikacja, kontrola i archiwizacja dokumentów firmowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse lub inne pokrewne),
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości, PDOP, PDOF
  • Praktyczna wiedza z zakresu rozliczeń podatku VAT, CIT, PIT,
  • Obsługa programów z zakresu pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Dobra organizacja i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań,
  • Znajomość systemu COMARCH ERP XL - mile widziana,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2,
  • Znajomość przepisów rachunkowych i prawa podatkowego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zadań.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w rozwijającej się grupie z branży nowych technologii;
  • Możliwość szerokiego rozwoju wraz z rozwojem grupy w Polsce;
  • Profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Solutions 30 jest częścią Grupy Solutions30 notowanej na Giełdzie Euronext, dostarczającej usługi w obszarze nowych technologii, telekomunikacji, energetyki. Jesteśmy liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.