Oferty
Młodszy specjalista ds. podatków
Finanse

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP, UZ
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

dobra organizacja pracy

praca w grupie

Mile widziane

język angielski

Opis stanowiska

W SOLVEO każdego dnia wykorzystujemy naszą wiedzę i umiejętności z dziedziny prawa, rachunkowości i ekonomii by pomagać naszym klientom zwiększać bezpieczeństwo i efektywność prowadzonych przez nich przedsięwzięć. Budujemy trwałe relacje, dostarczając konkretne i praktyczne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych wymagań i specyfiki działalności naszych klientów.

Aktualnie poszukujemy absolwentów studiów prawniczych lub ekonomicznych, który jest na początku swojej drogi zawodowej i chcąc zdobyć doświadczenie wesprze nasz zespół doradztwa podatkowego w dalszym rozwoju i realizacji projektów z obszaru doradztwa podatkowego.

Czym się będziesz zajmować?

  • uczestnictwo w realizacji różnorodnych projektów w obszarze doradztwa podatkowego (głównie CIT, VAT, PIT, TP), w tym przygotowaniem projektów opinii, analiz, raportów i procedur;
  • analiza aktów prawnych i praktyki organów podatkowych i sądów administracyjnych, a także monitorowanie zmian legislacyjnych;
  • codzienna współpraca w ramach bieżącego doradztwa podatkowego z klientami, będącymi wiodącymi firmami na polskim rynku.
  • udział w postępowaniach przed organami skarbowymi i sądami administracyjnymi, pod okiem doświadczonego Partnera;

Idealny kandydat?

  • wykształcenie prawnicze lub ekonomiczne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2-C1);
  • chęć rozwoju w obszarze podatków, a w dalszej perspektywie uzyskania tytułu doradcy podatkowego;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • doświadczenie w innej wiodącej firmie doradczej będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

  • możliwość dołączenia do bardzo zgranego zespołu specjalistów podatkowych;
  • szybki rozwój zawodowy i osobisty poprzez zaangażowanie w ciekawe projekty z zakresu doradztwa podatkowego realizowane dla wiodących firm naszego regionu;
  • możliwość zdobywania wszechstronnego doświadczenia od nastawionych na dzielenie się wiedzą i dostępnych każdego dnia Partnerów, w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się zespołów doradztwa podatkowego na Pomorzu;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
  • prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe, karta MultiSport i super atmosfera każdego dnia
  • możliwość pracy hybrydowej.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Solveo Advisory Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"