Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Fundraisingu
new
Marketing
SOS WIOSKI DZIECIĘCE

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
CRM
Opis stanowiska

Zadania:

Opieka nad programem „Patron SOS”

  • opracowanie raportów dla Patronów SOS i innych materiałów komunikacyjnych oraz przygotowanie ich do wysyłki
  • odpowiadanie na bieżącą korespondencję i zapytania Patronów
  • czuwanie nad obiegiem dokumentów księgowych
  • produkcja gadżetów i materiałów reklamowych
  • współpraca z drukarniami
  • analizę danych dotyczących darczyńców i pracę z CRM

Pomoc w obsłudze darczyńców Klubu Przyjaciół SOS Polska i SOS Afryka

  • współpraca przy produkcji mailingów
  • pomoc przy wysyłce SMSów i emaili do nowych darczyńców
  • współpraca przy tworzeniu i wdrażaniu kampanii fundraisingowych

Szukamy osoby, która:

  • posiada „lekkie pióro” i doskonałe umiejętności komunikacyjnie
  • biegle posługuje się narzędziami MS Office
  • posiada łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • jest samodzielna w działaniu
  • biegle posługuje się językiem polskim
  • posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Dużym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy z CRM, umiejętność pracy z systemami do e-mail marketingu
  • doświadczenie w pracy z darczyńcą, klientem, partnerem biznesowym
  • doświadczenie w prowadzeniu działań fundraisingowych lub marketingowych, samodzielnym przygotowywaniu materiałów fundraisingowych i pracy z darczyńcami indywidualnymi

Oferujemy:

  • pracę w zaangażowanym zespole na rzecz dzieci opuszczonych i osieroconych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • pracę w trybie hybrydowym
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • dodatkowy dzień wolny na urodziny
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS
  • możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość nauki/doskonalenia języka angielskiego/niemieckiego poprzez platformę e-learningową