Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Graphic Designer / Grafik komputerowy
Design
SOXO sp. z o.o. sp. k.

Sopot
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
samodzielność
design
photoshop
pomysłowość
kreatywność
Mile widziane
dobra organizacja pracy
komunikatywność
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie bannerów reklamowych na www, Google Ads, Facebook Ads,
  • Przygotowywanie mailingów,
  • Tworzenie kreacji graficznych oraz animacji pod kampanie wizerunkowe i sprzedażowe,
  • Przygotowywanie krótkich animacji (zazwyczaj do 15 sek.),
  • Optymalizowanie plików do Internetu.

Wymagane:

  • Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop, Adobe Illustrator (znajomość Adobe After Effects i Canva będzie dodatkowym atutem),
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku graphic designer,
  • Umiejętność przygotowywania projektów pod publikacje online,
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • Wyczucie estetyki i kompozycji, dbałość o szczegóły,
  • Zaangażowanie i terminowość,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie portfolio.

Oferujemy:

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Integracje firmowe,
  • Dofinansowanie karty MultiSport,
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • Zniżki na zakupy w naszym sklepie,
  • Kiermasze pracownicze,
  • Inicjatywy dobroczynne.

O nas w skrócie:

Nasza firma została założona w Polsce w 2001 roku. Marka SOXO® jest doskonale rozpoznawalna na rynku zarówno w Polsce, jak i na świecie, dostarczając produkty do ponad 30 krajów. Jesteśmy wiodącym producentem prezentów w postaci skarpetek, kapci oraz akcesoriów tekstylnych dla niemowląt, dzieci, kobiet oraz mężczyzn. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów, między innymi artykuły z działu gospodarstwa domowego czy akcesoriów dla zwierząt.

Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie od ludzi zależy wizerunek firmy i produktu, dlatego markę SOXO® tworzy zgrany zespół osób ze świeżymi pomysłami. Naszą misją jest budowanie relacji opartych na zaufaniu, spełniając potrzeby naszych klientów.