Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Google Ads Specialist
new
Marketing
Space Ads

Space Ads
6 000 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Google Ads
język angielski
Opis stanowiska

Space Ads to wyjątkowa na światową skalę agencja, w której ... wszyscy pracujemy zdalnie! Nie boimy się ambitnych wyzwań i odpowiedzialności za powierzone projekty. Należymy do grona organizacji turkusowych, gdzie osiągane wyniki i satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem.

Obecnie poszukujemy nowej i zmotywowanej osoby, która mogłaby prowadzić działania w Google Ads dla naszych klientów z Polski i z zagranicy.

Aplikuj, jeśli chcesz prowadzić nowe projekty wraz z zaangażowanym zespołem!

W telegraficznym skrócie - szukamy osoby:

  • znającej chociaż podstawy Google Ads z praktyki w branży e-commerce,
  • znającej język angielski na poziomie minimum B2,
  • proaktywnej, wciąż stawiającej sobie wyższe cele,
  • zmotywowanej do zwiększania swoich kompetencji oraz lepszych wyników działań marketingowych,
  • kontaktowej, niebojącej się rozmawiać z klientami i członkami zespołu,
  • potrafiącej pracować zdalnie, ze wsparciem całego zespołu ekspertów Ads,

...która będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie kampanii Ads,
  • przygotowywanie prezentacji, raportów i spotkań online z klientami,
  • konsultingiem z klientami agencji,
  • zarządzaniem w różnorodnych projektach marketingowych,
  • przygotowywanie strategii i prowadzenie spotkań sprzedażowych z nowymi klientami, z którymi później będzie kontynuować współpracę agencyjną.

Mile widziane:

  • doświadczenie z Shopify, Shoper itp.,
  • znajomość dodatkowych języków obcych,
  • portfolio, certyfikaty.

Oferujemy:

  • pełną transparentność, wiedzę i wsparcie całego zespołu, dostęp do kursów i szkoleń,
  • wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową (możliwość pracy np. na pół etatu) + po okresie próbnym premię za realizowane projekty dla klientów, zależną od ich wartości (od 5% do 20% od faktury dla klienta),
  • w formularzu aplikacyjnym, aby zweryfikować zapoznanie się z ogłoszeniem, dodaj na końcu wiadomości hasło: "Digital Space for Growth, Innovation and Creativity", dodaj również oczekiwane, minimalne wynagrodzenie (aplikacje bez hasła i bez wymagań finansowych będą automatycznie odrzucane),
  • możliwość rozwoju w pozostałych działach agencji,
  • elastyczne godziny pracy zdalnej.

Chcesz nas poznać? Fantastycznie, bo my Ciebie także!

Nie czekaj - zgłoś się już teraz!

6 000 - 10 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B