Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Booker modeli i modelek na rynek Polski
new
Inne
Specto Models

Warszawa
5 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
manager
kreatywność
skuteczna komunikacja
dobra organizacja pracy
praca w grupie
Opis stanowiska

Hej!

Jesteśmy nowoczesną i szybko rozwijającą się agencją modelek, a teraz szukamy Ciebie! Jeśli masz minimum 3-letnie doświadczenie w branży modowej, to może być Twoja szansa na dalszy rozwój w ekscytującym świecie mody.

Jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy z modelkami oraz agencjami modelek,
  • Jesteś komunikatywny, kreatywny i łatwo nawiązujesz relacje z różnymi osobami,
  • Szukasz dynamicznej pracy, z dala od rutynowych korporacyjnych zadań,
  • Chcesz się zaangażować na 100%,

To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Co oferujemy:

  • Dostęp do szerokiej gamy prestiżowych projektów modowych i ekscytujących wyzwań,
  • Swobodę działania i możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w branży,
  • Przyjazne, inspirujące środowisko pracy, które wspiera kreatywność i rozwój osobisty,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji uzależnionej od Twoich osiągnięć.

Nie przegap tej okazji! Dołącz do nas i współtwórz sukces w świecie mody. Prześlij swoje zgłoszenie klikając przycisk "Aplikuj"!

Czekamy na Ciebie!

5 000 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UZ