Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent Projektanta-stacje WN
new
Inżynieria
SPIE Elbud Gdańsk S.A.

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
AutoCAD
prawo jazdy kat. B
Opis stanowiska

SPIE Elbud Gdańsk S.A. należy do jednej z największych firm w Polsce świadczących usługi w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej dla przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i przesyłem energii elektrycznej. Spółka ma główną siedzibę w Gdańsku i biuro w Krakowie (SPIE Elbud Oddział Kraków).

Przy realizacji projektów dotyczących budowy sieci elektroenergetycznych wysokich napięć oferujemy najlepsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. Nowoczesne metody pracy oraz zintegrowany system zarządzania gwarantują najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

Grupa SPIE jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług i systemów w zakresie energetyki, sieci gazowych i wodnych oraz instalacji do wytwarzania, dostarczania i użytkowania energii elektrycznej, wody i gazu.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent Projektanta - stacje elektroenergetyczne WN

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac projektowych w zakresie projektów stacji elektroenergetycznych
  • współpraca z projektantami innych branż
  • udział w naradach technicznych i uzgodnienia projektu w instytucjach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektroenergetyka)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość programów SEE Electrical Expert oraz EPlan
  • doświadczenie przy projektowaniu stacji elektroenergetycznych WN/SN oraz znajomość procedur administracyjnych wynikających z prawa budowlanego