Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Budowy (instalacje NN, SN)
new
Inżynieria
SPIE Elbud Gdańsk S.A.

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
AutoCAD
praca w delegacji
prawo jazdy kat. B
Microsoft Office
Opis stanowiska

SPIE Elbud Gdańsk S.A. należy do jednej z największych firm w Polsce świadczących usługi w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej dla przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i przesyłem energii elektrycznej. Spółka ma główną siedzibę w Gdańsku i biuro w Krakowie (SPIE Elbud Oddział Kraków).

Przy realizacji projektów dotyczących budowy sieci elektroenergetycznych wysokich napięć oferujemy najlepsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. Nowoczesne metody pracy oraz zintegrowany system zarządzania gwarantują najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

Grupa SPIE jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług i systemów w zakresie energetyki, sieci gazowych i wodnych oraz instalacji do wytwarzania, dostarczania i użytkowania energii elektrycznej, wody i gazu.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie kierownika projektu w organizacji prac w zakresie budowy sieci oświetlenia, NN i SN
  • nadzór nad pracownikami, zgodnością w zakresie jakości i terminowości wykonania robót
  • bieżące raportowanie dotyczące realizacji budowy
  • wsparcie przy sporządzaniu dokumentacji technicznej budowy
  • wsparcie przy opracowywaniu harmonogramów robót dla realizowanych budów
  • wsparcie przy prowadzeniu dokumentacji budowy
  • koordynowanie prac podwykonawców
  • kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości
  • uczestnictwo w spotkaniach organizacyjnych na budowach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika)
  • akceptacja pracy w delegacji (budowy realizowane na terenie całego kraju)
  • znajomość MS Office oraz AutoCAD
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji prac budowlanych w obszarze budowy infrastruktury elektroenergetycznej
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu średniozaawansowanym

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dużej i renomowanej firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • szeroki zakres świadczeń w ramach pakietu socjalnego
  • prywatną opiekę medyczną
  • prężnie działający klub sportowy SPIE Sport Team
  • samochód służbowy
  • zakwaterowanie na miejscu budowy
  • możliwość uzyskania doświadczenia i praktyki niezbędnych do uprawnień budowlanych