Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Serwisant/Instalator stacji ładowania pojazdów elektrycznych (K/M)
new
Inżynieria
SPIE

SPIE
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
SEP G1
prawo jazdy kat B
instalacje elektryczne
Angielski
obsługa komputera
raporty
Mile widziane
elektromobilność
stacje ładowania
pomiary elektryczne
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie przeglądów serwisowych, konserwacji, napraw, modernizacji stacji ładowania;
  • wykonywanie montażu stacji ładowania pojazdów elektrycznych;
  • wykonywanie instalacji zasilającej stację ładowania;
  • tworzenie raportów z przeprowadzonych prac;
  • udział w wizjach lokalnych związanych z montażem stacji ładowania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, szczególnie o profilu elektrotechnicznym/elektrycznym;
  • doświadczenie z zakresu instalacji elektrycznych do 1 kV;
  • uprawnienia SEP G1;
  • prawo jazdy kat B;
  • znajomość obsługi komputera;
  • chęć do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • cechy takie jak: samodzielność, odpowiedzialność, efektywna organizacja czasu i pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w serwisowaniu stacji ładowania pojazdów;
  • wykształcenie związane z elektromobilnością;
  • znajomość języka angielskiego (na potrzeby udziału w szkoleniach produktowych);
  • doświadczenie w wykonywaniu pomiarów elektrycznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem branży w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;
  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;
  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;
  • możliwość awansu w strukturach firmy;
  • profesjonalne wyposażenie (auto serwisowe, tel. komórkowy, laptop, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli