Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Technicznych (K/M)
Inżynieria
SPIE

SPIE
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
praca w zespole
analityczne myślenie
instalacje budynkowe
współpraca z klientami
Angielski
komunikatywność
Mile widziane
Uprawnienia SEP
prawo jazdy kat. B
Opis stanowiska

📍Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

  • wsparcie przełożonego w prowadzeniu kontraktów z zakresu zarządzania i obsługi nieruchomości;
  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców oraz przygotowywanie ofert dla klientów na prace w zakresie modernizacji, aranżacji, napraw, usprawnień, remontów w budynkach magazynowych, komercyjnych;
  • kontrola poszczególnych etapów prac, rozliczanie i raportowanie postępu wykonywania zleceń;
  • prowadzenie doradztwa technicznego dla klientów;
  • tworzenie raportów zużycia mediów i ich optymalizacja;
  • porządkowanie, archiwizacja, oraz dbanie o sprawny obieg dokumentów obiektowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, elektrotechnika, energetyka, inżynieria środowiska);
  • znajomość instalacji budynkowych;
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na przygotowanie dokumentacji;
  • efektywna organizacja czasu i pracy, komunikatywność, determinacja w działaniu, punktualność, umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie

  • uprawnienia SEP: E1 do 1 kV, E2, E3
  • czynne prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem branży w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;
  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;
  • premie za dodatkowe aktywności i nagrody zależne od wyników pracy;
  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, laptop, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

O nas

SPIE Building Solutions Sp. z o.o. to lider polskiego rynku Facility Management, świadczący multitechniczne usługi dla nieruchomości biurowych, logistycznych, handlowych i przemysłowych. Firma wspiera swoich Klientów w utrzymywaniu energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska budynków oraz projektuje, dostarcza i instaluje kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej, teletechniki, automatyki budynkowej i elektromobilności dla wszystkich sektorów rynku.

Grupa SPIE to ponad 48 000 entuzjastów technologii na całym świecie. W Polsce zespół SPIE Building Solutions liczy obecnie ponad 900 osób. W ramach usług multitechnicznych nieruchomości obsługujemy powierzchnię ponad 10,2 mln m2 na terenie całego kraju. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji oraz systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje.