Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technik/Inżynier Serwisu Niskoprądowego (K/M)
Inżynieria
SPIE

SPIE
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
instalacja ochrony ppoż
systemy SSP
instalacje budynkowe
diagnostyka urządzeń PC
Angielski
Uprawnienia SEP
komunikatywność
Mile widziane
znajomość branż CCTV
SKD
SSWiN
Opis stanowiska

📍Lokalizacja: Warszawa, Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Konserwacja urządzeń i instalacji niskoprądowych, ochrony przeciwpożarowej;
  • prowadzenie zleconych prac zgodnie z otrzymanymi założeniami ekonomicznymi (oferty, umowy);
  • diagnostyka usterek i określanie trybu postępowania;
  • tworzenie raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych;
  • tworzenie raportów/protokołów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych;
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z kontrahentami

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość instalacji ochrony ppoż.;
  • znajomość branży i systemów SSP oraz ogólna znajomość instalacji budynkowych współpracujących z SSP, tj. HVAC, RNN, kotłownie, DSO, SKD, windy;
  • znajomość przepisów regulujących branżę instalacji ochrony ppoż.;
  • znajomość zagadnień współpracy urządzeń w sieciach LAN i diagnostyki urządzeń PC;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • uprawnienia SEP 1kV E i D;
  • cechy takie jak: samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy

  • mile widziana znajomość branż CCTV, SKD i SSWiN

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia;
  • auto służbowe, z możliwością korzystania również do celów prywatnych;
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem branży w Polsce;
  • możliwość zdobycia i pogłębienia kwalifikacji;
  • nowoczesne narzędzia pracy.

O nas

SPIE Building Solutions Sp. z o.o. to lider polskiego rynku Facility Management, świadczący multitechniczne usługi dla nieruchomości biurowych, logistycznych, handlowych i przemysłowych. Firma wspiera swoich Klientów w utrzymywaniu energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska budynków oraz projektuje, dostarcza i instaluje kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej, teletechniki, automatyki budynkowej i elektromobilności dla wszystkich sektorów rynku.

Grupa SPIE to ponad 48 000 entuzjastów technologii na całym świecie. W Polsce zespół SPIE Building Solutions liczy obecnie ponad 900 osób. W ramach usług multitechnicznych nieruchomości obsługujemy powierzchnię ponad 10,2 mln m2 na terenie całego kraju. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji oraz systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje.