Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

IT Business Development Manager - usługi rekrutacyjne
Sales
Spółka AAS sp z o o

6 000 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
6 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Jesteśmy pierwszym wyborem firm dbających o wysoką jakość swoich produktów. Zapewniamy bezpieczeństwo dzięki kontroli jakości oraz optymalizacji procesów produkcyjnych.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
sprzedaż
Angielski
Rynek IT
komunikatywność
Mile widziane
branża IT
outsourcing IT
Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy w ramach usługi pernament placement poszukujemy osoby na stanowisko IT Business Development Manager odpowiedzialnego za kompleksowy proces zdobywania klientów i budowania z nimi trwałych relacji.

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • Definiowanie kanału sprzedaży i strategii wejścia na rynek
  • Kompleksowa realizacja projektów i optymalizacja procesów sprzedaży
  • Badanie i identyfikowanie nowych możliwości biznesowych -
  • Prowadzenie procesu sprzedażowego – od pierwszego kontaktu, przez screening, robienie intro i prezentacji, przygotowanie oferty, aż po podpisanie umowy oraz dalszą opiekę nad Klientem
  • Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, nawiązywanie nowych relacji, poszerzanie wiedzy sprzedażowej i IT
  • Współpraca z zarządem, zespołem rekrutacyjnym i działami finansowymi, w zależności od potrzeb

Nasze wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży IT/outsourcing IT/usługa rekrutacji stałej w obszarze IT)
  • Dobrej/bardzo dobrej znajomości j. angielskiego – swobodna komunikacja ma kluczowe znaczenie
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość rynku IT
  • Potwierdzone umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe w całym cyklu pozyskiwania klienta
  • Otwartość na zmianę i dynamikę działania w organizacji z rozproszonym zespołem

Oferowane:

  • Umowa: B2B lub umowa o pracę
  • Wynagrodzenie bazowe 6-10 tys. plus premia prowizyjna
  • Pracę zdalną (możliwość skorzystania z biura w Częstochowie, Gliwicach, Tychach lub Wrocławiu)
  • Laptop, telefon oraz samochód służbowy
  • Wyjazdy integracyjne
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Karta Multisport
  • Możliwość budowania pionu sprzedaży usług rekrutacyjnych IT od początku (realny wpływ na wyniki i kształt firmy)
  • Możliwość awansu
6 000 - 10 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UoP