Oferty
Dietetyk Konsultant
Zdrowie

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UZ, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

doświadczenie

dietetyka

organizacja pracy

Wykształcenie kierunkowe

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Klinika Sports-Med to jakość, zaangażowanie i ciągłe doskonalenie.

Nasz zespół tworzą ludzie, których łączy pasja, otwartość, ale przede wszystkim człowiek.

Transparentna ścieżka kariery i klarowne wynagrodzenie są dla nas kluczowe w relacjach z Tobą!

Dajemy Tobie możliwość rozwoju i niesamowite wsparcie, bo wiemy, że najważniejsi są ludzie, dlatego nieustannie poprawiamy komfort życia naszych Pacjentów.

Kogo poszukujemy?

  • Chcących wyżej, więcej, mocniej
  • Zaangażowanych, ponieważ wiemy, że porażka nie wynika z braku możliwości a przez brak zaangażowania
  • Dobrze organizujących swój czas i pracę - efektywne zarządzanie czasem jest kluczowym elementem sukcesu osobistego, a co za tym idzie także zawodowego
  • Interesujących się zdrowym odżywianiem, aktywnym i zdrowym stylem życia
  • Nawiązujących z łatwością kontakty, ale przede wszystkich dobrych słuchaczy
  • Koncentrujących się na rozwiązaniach - dla nas nie ma problemów są tylko wyzwania
  • Zdeterminowanych i nastawionych na osiąganie sukcesów
  • Chcących się rozwijać
  • Mających wykształcenie kierunkowe
  • Mających min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu Pacjentów online i stacjonarnie ale jeśli masz mniej spróbuj - cenimy odwagę
  • Gotowych do współpracy w oparciu o kontrakt

Jakie będą Twoje kluczowe zadania?

  • Prowadzenie terapii dietetycznych zgodnie z zasadami Kliniki Sports-Med
  • Diagnozowanie potrzeb Pacjenta oraz przygotowywanie materiałów tj. diet, jadłospisów, zaleceń, suplementacji zgodnie z zasadami Kliniki Sports-Med
  • Realizowanie konsultacji dietetycznych on-line i/lub stacjonarnych
  • Zapewnienie Pacjentom odpowiedniego wsparcia merytorycznego i motywacyjnego
  • Bieżąca komunikacja z Pacjentami
  • Interpretowanie wyników badań Pacjentów

Co oferujemy?

  • Prace w zespołach nastawionych na rozwój
  • Wewnętrzny system szkoleń przygotowany przez Wiktorię i Sylwestra Kłos
  • Wsparcie doświadczonej kadry
  • Dostęp do branżowych szkoleń/kursów
  • Atrakcyjne zarobki! Podstawa + prowizja lub tylko prowizja uzależniona od posiadanej wiedzy i kompetencji
  • Jasne i przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń
  • Współpraca na podstawie kontraktu (studenci umowa zlecenie)
  • Pracujemy krócej, czyli wydajnie! Bez weekendów i nadgodzin!
  • Pracę zdalną w dowolnym miejscu na ziemi
  • Pracę stacjonarną w otulinie trójmiejskich lasów (Gdańsk Jaśkowa Dolina)

Jeśli dietetyka to Twoje życie, lubisz tworzyć, planować jadłospisy, diety, a prowadzenie Pacjenta w zmianie to coś, co Cię kręci jesteśmy miejscem dla Ciebie.

O nas:

  • Cieszymy się renomą, zaufaniem i znakomitą reputacją w branży
  • Pomagamy holistycznie naszym Pacjentom
  • Kierujemy się wiedzą i skutecznością
  • Działamy w oparciu o dietetykę funkcjonalną
  • Ponad 90% klientów mamy z polecenia
  • Zaufało nam ponad 13 000 Pacjentów
  • Przez 300 dni w roku stale się edukujemy
  • Czerpiemy wiedzę i inspirację m.in od Institute Kharazziana oraz Medicine Functional University
  • Posiadamy profesjonalne zaplecze marketingowe i administracyjne

Wypatrujemy momentu, kiedy powitamy na pokładzie nową osobę, która będzie dla nas Partnerem do współpracy.

Zmiana zaczyna się od działania – teraz czas na Twój ruch!