Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Social Media
new
Marketing
Sports-Med

Sports-Med
4 500 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
4 500 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
estetyka
Zapier
Manychat
mailerlite
assana
Figma
zarządzanie Socialami
Opis stanowiska

Klinika Sports-Med to jakość, zaangażowanie i ciągłe doskonalenie.

Nasz zespół tworzą ludzie, których łączy pasja, otwartość, ale przede wszystkim człowiek.

Transparentna ścieżka kariery i klarowne wynagrodzenie są dla nas kluczowe w relacjach z Tobą!

Jeśli jesteś osobą młodą, ambitną i uważasz się za eksperta od social mediów, to mamy coś dla Ciebie!

SPEC. DS. SOCIAL MEDIÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa takich narzędzi jak: Zapier, Manychat, MailerLite, Assana, Figma, Slack, Telegram
  • zarządzanie "szufladkami" (komentarze, wiadomości)
  • recykling treści
  • praca nad relacjami sprzedażowymi
  • Prowadzenie wszelkich potrzebnych działań w mediach społecznościowych (FB, Instagram, Tik Tok, You Tube, itp.) wspierających strategię marki takich, jak odpisywanie na wiadomości, komentarze, wrzucanie relacji,  tworzenie postów itp.
  • Wdrożenie długofalowej strategii dla rozwoju kanałów własnych marki.
  • Wdrożenie TOV (tone of voice) Kliniki Dietetycznej Sports-Med do kanałów własnych marki.
  • Monitorowanie zachowań i preferencji grupy docelowej.
  • Analiza trendów w social media, bycie na bieżąco z trendami i nowinkami.
  • Szybkie reagowanie na zmiany i dostosowywanie kontentu do potrzeb rozwijającej się marki Sports-Med.
  • Monitorowanie, analiza i optymalizacja działań w mediach społecznościowych.
  • Praca na KPI (audyt, tworzenie raportów).
  • Nadzór nad tworzeniem treści oraz publikacją contentu - Kuba jest świetny!
  • Zarządzanie budżetem promocyjnym, jak Tobie zaufamy.
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi.
  • Ścisła współpraca z Zarządem.
  • Pomoc przy mailiterlite.
  • Wysyłka maili i SMS.
  • Pomoc przy tworzeniu i obsłudze produktów cyfrowych.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • poczucie estetyki
  • świetne posługiwanie się social mediami
  • umiejętność dynamicznej pracy
  • dobra kontaktowość
  • Minimum 1 rok doświadczenia albo wrodzony talent. 😎
  • Doskonała znajomość narzędzi i trendów reklamowych występujących na każdym portalu społecznościowym.
  • Znajomość Google Analytics w stopniu podstawowym.
  • Zaangażowanie w prowadzone projekty oraz umiejętność angażowania w projekty innych osób.
  • Kreatywność i posiadanie tzw. "lekkiego pióra" w stylu Sports-Med.
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność planowania pracy własnej
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i ich realizację.
  • Znajomość branży dietetycznej/zdrowego odżywiania/suplementów będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość narzędzi Facebook Business Manager, MailerLite, Web To Learn.
  • Doświadczenie w pracy przy tworzeniu produktów cyfrowych będzie naprawdę ogromnym atutem.
  • Chęć rozwoju, nastawienie na cel, kreatywność i miłość do social media.

NICE TO HAVE:

  • doświadczenie w tworzeniu grafiki

INSPIRACJE:

  • Inner War Saga
  • Dominika Żak
  • Magdalena Pawłowska
  • Jakub Roskosz
  • Ecadeo

CO OFERUJEMY:

  • Praca hybrydowa
  • Umowa zlecenie/B2B
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • Materiały szkoleniowe
  • Partnerskie relacje

BENEFITY

  • Bezpłatny parking,
  • zniżki na Wasze produkty lub opiekę,
  • integracje zespołu,
  • celebrowanie urodzin,
  • imprezy integracyjne,
  • cykliczne szkolenia podnoszące kompetencje Speców od Social Media lub marketingu,
  • dodatkową premię,
  • pracę mając wpływ bezpośredni ona produkt.

Jeśli dietetyka to Twoje życie, lubisz tworzyć, planować jadłospisy, diety, a prowadzenie Pacjenta w zmianie to coś, co Cię kręci jesteśmy miejscem dla Ciebie.

O nas:

  • Cieszymy się renomą, zaufaniem i znakomitą reputacją w branży
  • Pomagamy holistycznie naszym Pacjentom
  • Kierujemy się wiedzą i skutecznością
  • Działamy w oparciu o dietetykę funkcjonalną
  • Ponad 90% klientów mamy z polecenia
  • Zaufało nam ponad 13 000 Pacjentów
  • Przez 300 dni w roku stale się edukujemy
  • Czerpiemy wiedzę i inspirację m.in od Institute Kharazziana oraz Medicine Functional University
  • Posiadamy profesjonalne zaplecze marketingowe i administracyjne

Zmiana zaczyna się od działania – aplikuj już dziś!

4 500 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UZ

Netto miesięcznie - B2B