• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHRResearchIT Researcher
    IT Researcher
    HR
    Square One Resources

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    research
    it
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rola: IT Researcher

    Twój zakres obowiązków

    • Aktywne poszukiwanie kandydatów IT różnymi kanałami (LinkedIn, social media etc.)
    • Budowanie bazy kandydatów
    • Wyszukiwanie alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów
    • Analiza profili kandydatów pod kątem wymagań pod konkretne projekty
    • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych

    Nasze wymagania

    • Chęć rozwoju w obszarze rekrutacji IT
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Kreatywność i inicjatywa w działaniu

    To oferujemy

    • Realną ścieżkę rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji
    • Współpracę z doświadczonym Rekruterem, który wdroży Cię w świat IT i pomoże w stawianiu pierwszych kroków w procesie poszukiwaniu kandydatów
    • Szkolenia z technik sourcingu oraz prowadzenia rozmów rekrutacyjnych, tak aby dobrze oceniać predyspozycje kandydatów pod konkretne projekty
    • Po wdrożeniu otrzymasz rolę Junior IT Rekrutera oraz będziesz odpowiedzialny za samodzielne i kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych