Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier konstruktor-konstrukcje stalowe
Inżynieria
Stabiframe Sp. z o.o.

Białystok
5 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
AutoCAD
CRM
dobra organizacja pracy
elastyczność
organizacja pracy
multitasking
odpowiedzialność
Opis stanowiska

Cześć

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu domów wykonanych z wysokiej jakości cienkościennych profili stalowych przy pomocy maszyn FrameCad. Ta technologia od lat cieszy się ogromnym powodzeniem w Stanach Zjednoczonych, Australii i krajach Skandynawskich gdzie stosowana jest z powodzeniem do tworzenia budownictwa mieszkaniowego. Naszą misją jest przeniesienie do Europy wysokich standardów budownictwa szkieletowego i udowodnienie, że domy stalowe z powodzeniem mogą zastąpić konstrukcje murowane.

W związku z nowymi projektami szukamy do zespołu kolejnego konstruktora!

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych wg norm EC oraz PN
  • Kosztorysowanie konstrukcji
  • Opracowywanie rysunków wykonawczych i warsztatowych konstrukcji stalowych
  • Praca w środowisku CAD, BIM, ERP
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów
  • Współpraca przy opracowaniu analiz i opinii konstrukcji budowlanych
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub studenci studiów magisterskich
  • Biegła znajomość programów ze środowiska CAD
  • Obsługa pakietu Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego komunikatywnie w mowie i piśmie (praca w środowisku międzynarodowym).
  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego oraz warunków technicznych i norm konstrukcyjnych
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikatywność
  • Chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie lub znajomość pracy w programie Tekla

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędnie narzędzia do pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Rozwój osobisty, szkolenia (w tym zagraniczne)
  • Stanowisko odpowiedzialne i dające możliwość dalszego rozwoju i awansu

5 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP