Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Marketing Specialist
new
Marketing
Star Hunt

Star Hunt
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
marketing
Angielski
Zdolności analityczne
kreatywność
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Warszawa

Praca hybrydowa (2-3 dni w biurze)

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, Skandynawskiej firmy z siedzibą w Warszawie, specjalizującej się w branży health&beauty, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Marketingu.

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie przy wdrażaniu strategii marketingowej (offline) dla dedykowanych rynków zagranicznych w Europie
  • Nadzór nad prowadzonymi kampaniami marketingowymi (druk: inserty, mailingi pocztowe, telemarketing, TV)
  • Monitorowanie wskaźników KPI i analiza wyników kampanii
  • Optymalizacja działań marketingowych dla danych produktów oraz kampanii
  • Wsparcie w procesie wprowadzania na rynek nowych produktów
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych (redakcja, korekta)
  • Ustawienia systemowe akcji marketingowych
  • Lokalizacja stron www na rynki zagraniczne
  • Przygotowywanie tłumaczeń na język angielski
  • Współpraca z agencjami marketingowymi, domami mediowymi, call center, grafikami
  • Codzienna współpraca z innymi działami – eCommerce, Logistyki, Obsługi Klienta, Finansów, IT
  • Koordynowanie ciekawych projektów marketingowych na rynkach lokalnych m.in. konkursy, projekt pozyskiwania opinii klientów
  • Wspieranie Product Managera oraz Dyrektora Marketingu w bieżących zadaniach i projektach

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki marketing, zarządzanie)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale marketingu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2/C1)
  • Bardzo dobre zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków
  • Samodzielność w działaniu, terminowość, dobra organizacja i umiejętność planowania
  • Wielozadaniowość
  • Rzetelność, zaangażowanie, proaktywna postawa oraz własna inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność w działaniu
  • Kreatywność, łatwość uczenia się oraz otwartość
  • Doświadczenie w pracy z grafikami – tworzenie materiałów drukowanych, stron www
  • Wysoka kultura osobista i chęć do nauki nowych zadań, technologii i narzędzi
  • Mile widziane - doświadczenie w obszarze suplementów diety

OFERUJEMY:

  • Pracę w profesjonalnym, stabilnym i przyjaznym zespole
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy wśród doświadczonych ludzi
  • Udział w ambitnych i interesujących projektach oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Realny wpływ na rozwój firmy i wdrażania własnych pomysłów
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (umowa o pracę, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie urlopu)
  • Dostęp do szkoleń
  • Praca hybrydowa (2-3 dni w biurze)