Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Product Manager (Marketing Offline)
new
Marketing
Star Hunt

Star Hunt
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
marketing
product manager
Angielski
Zdolności analityczne
samodzielność
kreatywność
Microsoft Office
Opis stanowiska

Product Manager

Warszawa

Praca hybrydowa (2-3 dni w biurze)

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z siedzibą w Warszawie, specjalizującej się w marketingu bezpośrednim, poszukujemy osoby na stanowisko Product Managera.

OPIS STANOWISKA:

  • Wdrażanie strategii marketingowej dla jednego z rynków, na których działa firma
  • Wyznaczanie celów, planowanie i prowadzenie kampanii marketingowych (druk: inserty, mailingi pocztowe, oraz telemarketing, TV)
  • Monitorowanie wskaźników KPI i optymalizacja działań marketingowych dla danych produktów oraz kampanii
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych działań i testów wspierających sprzedaż oraz wynik finansowy produktu
  • Analiza wyników, wyciąganie wniosków i reagowanie w taki sposób, aby osiągać wyznaczone cele
  • Wprowadzanie na rynek i rozwój nowych produktów
  • Optymalizacja koncepcji produktu
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych (redakcja, korekta) – m.in. ulotki, foldery, reklamy, etykiety
  • Współpraca z grafikami, agencjami marketingowymi, domami mediowymi, call center
  • Kontrola aspektów prawnych, współpraca z lokalnymi kancelariami prawnymi
  • Codzienna współpraca z innymi działami – eCommerce, Logistyki, Obsługi Klienta, Baz danych, Finansów, IT
  • Dostarczanie prognoz produktowych w celu utrzymania odpowiedniego poziomu zapasów magazynowych
  • Monitorowanie konkurencji i trendów rynkowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki marketing, zarządzanie)
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu produktem na stanowiskach Product/Brand Managera
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii z obszaru marketingu bezpośredniego offline i online
  • Doświadczenie w pracy z tekstami – tworzenie, redagowanie, korekta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1)
  • Znajomość i swoboda posługiwania się narzędziami MS Office
  • Umiejętność mierzenia ROI i skuteczności działań marketingowych
  • Bardzo dobre zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków
  • Samodzielność w działaniu, terminowość, dobra organizacja i umiejętność planowania
  • Umiejętność koordynacji działań wielu podmiotów współpracujących
  • Rzetelność, zaangażowanie, proaktywna postawa oraz własna inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność w działaniu
  • Kreatywność, łatwość uczenia się oraz otwartość
  • Wysoka kultura osobista i chęć do nauki nowych zadań, technologii i narzędzi
  • Mile widziane - doświadczenie w obszarze suplementów diety

OFERUJEMY:

  • Pracę w profesjonalnym, stabilnym i przyjaznym zespole
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy wśród doświadczonych ludzi
  • Udział w ambitnych i interesujących projektach oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Realny wpływ na rozwój firmy i wdrażania własnych pomysłów
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (umowa o pracę, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie urlopu)
  • Dostęp do szkoleń
  • Praca hybrydowa (2-3 dni w biurze)