Oferty Pracy - Rocket Jobs

Star Hunt

Star Hunt
Warszawa
13 000 - 17 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Performance
marketing
Google Ads
Facebook Ads Manager
Google Tag Manager
Angielski
e-commerce
social media
Mile widziane
e-mail marketing
marketing automation
Klaviyo
wordpress
Opis stanowiska

Senior Performance & Affiliate Marketing Specialist

LOKALIZACJA – WARSZAWA

PRACA – HYBRYDA (2 DNI W BIURZE W TYGODNIU)

Star Hunt jest butikową firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rozwiązaniach w dziedzinie zasobów ludzkich I usługach doradztwa personalnego dla wiodących międzynarodowych firm. Spełniamy najbardziej wymagające zapotrzebowania w zakresie rekrutacji, pozyskując najlepsze talenty na całym rynku pracy.

Obecnie dla jednego z naszych najlepszych Klientów, skandynawskiej firmy działającej w branży health &beauty poszukujemy Specjalisty ds. Performance i Afiliacji w Warszawie.

OPIS STANOWISKA:

Starszy Specjalista ds. Performance Marketingu i Afiliacji, raportując bezpośrednio do E-Business Dyrektor, przejmie odpowiedzialność za wsparcie i stały rozwój marketingu online/e-commerce dla nowej marki produktów na rynku polskim.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiedzialność za wyznaczanie celów, realizację, monitorowanie i optymalizację kampanii online (generowanie leadów oraz kampanie sprzedażowe)
  • Zrozumienie i wdrażanie narzędzi marketingu online (CRM, Google, eCommerce, Social Media (facebook, instagram), e-mail marketing) potrzebnych do realizacji i optymalizacji konwersji sprzedaży w oparciu o zdefiniowane cele
  • Inicjowanie I wdrażanie nowych pomysłów wspierających działania sprzedażowe
  • Odpowiedzialność za prowadzenie i rozwój działań afiliacyjnych
  • Stałe monitorowanie skuteczności prowadzonych działań, rekomendacje oraz testowanie nowych rozwiązań
  • Odpowiedzialność za realizację KPI sprzedażowych, efektywnościowych oraz budżetowych
  • Rozwijanie i optymalizacja bieżących procesów niezbędnych do realizacji zakładanych celów
  • Poszukiwanie nowych partnerów online
  • Projektowanie i wdrażanie automatyzacji marketingu
  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniami oraz prezentowanie wniosków/raportów kadrze zarządzającej na podstawie zrealizowanych aktywności
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji i relacji z różnymi działami wewnątrz firmy oraz z zewnętrznymi partnerami biznesowymi

WYMAGANIA:

  • Min. 5 lat praktycznego doświadczenia w marketingu online/performance (rynek B2C)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane w marketingu lub e-marketingu)
  • Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu kampanii online oraz działań afiliacyjnych
  • Doświadczenie w agencji marketingowej (performance) będzie atutem
  • Operacyjna znajomość Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads Manager, Google Tag Manager
  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze e-mail marketingu i marketing automation (Klaviyo)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z Wordpress/WooCommerce
  • Zrozumienie technologii online związanych z platformami e-commerce, online, social media
  • Mile widziane doświadczenie z produktami sprzedawanymi w modelu subskrypcji
  • Bardzo dobre zdolności analityczne, posługiwania się danymi, rozwiązywania problemów oraz wnioskowania na podstawie analizy danych
  • Swobodne poruszanie się wśród kluczowych wskaźników efektywności, modeli rozliczeń oraz sposobów współpracy zarówno z partnerami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi
  • Umiejętność syntetycznej prezentacji rekomendacji
  • Pasja i zainteresowanie marketingiem cyfrowym i online customer journey
  • Otwartość na nowe wyzwania oraz naukę nowych technologii i narzędzi
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne I komunikacji oparte na współpracy oraz relacjach
  • Zdolność ustalania priorytetów, dotrzymywania terminów oraz doskonałość w realizacji powierzonych zadań
  • Wielozadaniowość, samodzielność, pro-aktywność, zorientowanie na cel i wyniki
  • Zdolność kreatywnego myślenia i kultury testowania nowych rozwiązań

OFERUJEMY:

  • Doskonała okazja pracy w profesjonalnym, stabilnym i przyjaznym zespole w dynamicznie rozwijającej się skandynawskiej organizacji
  • Fantastyczną atmosferę pracy w nowoczesnym biurze (skandynawski model zarządzania)
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
  • Możliwości nauki i rozwoju zawodowego oraz zaangażowania się w ambitne projekty
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (umowa o pracę lub B2B, opieka med., dofinansowanie pakietu sportowego, dofinansowanie do wakacji i elastyczny czas pracy)
  • Praca w modelu hybrydowym (2 dni/tyg. w biurze w Warszawie)
  • Work-life balance oraz realny wpływ na rozwój biznesu.
13 000 - 17 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B