Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Programista PLC
new
In偶ynieria
Sternel Sp. z o.o.

Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o prac臋
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiej臋tno艣ci
programowanie PLC
automatyka
prawo jazdy
Angielski
Mile widziane
Step7
TIA Portal
Zenon
inTouch
Virtual Commisioning
niemiecki
Opis stanowiska

Sternel jako sp贸艂ka zosta艂 utworzony w 2016 roku, na bazie grupy robotyk贸w z wieloletnim do艣wiadczeniem w bran偶y motoryzacyjnej. Specjalizujemy si臋 w automatyzacji linii produkcyjnych, dla du偶ych koncern贸w samochodowych. Do sukces贸w naszych programist贸w mo偶na zaliczy膰 m.in. wdro偶enia na liniach takich grup kapita艂owych jak BMW AG, Daimler AG, VW AG, Porsche, Jaguar.

Praca o charakterze wyjazdowym

Tw贸j zakres obowi膮zk贸w

  • Programowanie sterownik贸w PLC offline/online,
  • Uruchamianie linii produkcyjnych,
  • Parametryzacja maszyn produkcyjnych,
  • Testowanie oprogramowania,
  • Sporz膮dzanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Wykszta艂cenie wy偶sze techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektronika),
  • Do艣wiadczenie w bran偶y automotive industry na stanowisku programista PLC,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowo艣膰 do cz臋stych wyjazd贸w s艂u偶bowych,
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego pozwalaj膮c膮 na swobodn膮 komunikacj臋,
  • Umiej臋tno艣膰 pracy w zespole.

  • Znajomo艣膰 programowania sterownik贸w: Siemens, Allen Bradley, Schneider,
  • Praktyczna znajomo艣膰 STEP7, TIA Portal, Zenon, inTouch,
  • Do艣wiadczenie w programowaniu offline,
  • Do艣wiadczenie w Virtual Commisioning,
  • Znajomo艣膰 standard贸w stosowanych w bran偶y motoryzacyjnej (VASS, INTEGRA, LU, V8),
  • Znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego do艣wiadczenia oraz system premiowy,
  • Prac臋 w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku i interesuj膮ce projekty,
  • Rozw贸j kariery zawodowej,
  • Niezb臋dne narz臋dzia do pracy tj. komputer, telefon, pe艂ne wyposa偶enie w ubrania oraz samoch贸d,
  • Szkolenia oraz certyfikacje ze standard贸w stosowanych w bran偶y motoryzacyjnej.