Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Programista PLC
new
Inżynieria
Sternel Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
programowanie PLC
automatyka
prawo jazdy
Angielski
Mile widziane
Step7
TIA Portal
Zenon
inTouch
Virtual Commisioning
niemiecki
Opis stanowiska

Sternel jako spółka został utworzony w 2016 roku, na bazie grupy robotyków z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w automatyzacji linii produkcyjnych, dla dużych koncernów samochodowych. Do sukcesów naszych programistów można zaliczyć m.in. wdrożenia na liniach takich grup kapitałowych jak BMW AG, Daimler AG, VW AG, Porsche, Jaguar.

Praca o charakterze wyjazdowym

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC offline/online,
  • Uruchamianie linii produkcyjnych,
  • Parametryzacja maszyn produkcyjnych,
  • Testowanie oprogramowania,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektronika),
  • Doświadczenie w branży automotive industry na stanowisku programista PLC,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację,
  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość programowania sterowników: Siemens, Allen Bradley, Schneider,
  • Praktyczna znajomość STEP7, TIA Portal, Zenon, inTouch,
  • Doświadczenie w programowaniu offline,
  • Doświadczenie w Virtual Commisioning,
  • Znajomość standardów stosowanych w branży motoryzacyjnej (VASS, INTEGRA, LU, V8),
  • Znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz system premiowy,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i interesujące projekty,
  • Rozwój kariery zawodowej,
  • Niezbędne narzędzia do pracy tj. komputer, telefon, pełne wyposażenie w ubrania oraz samochód,
  • Szkolenia oraz certyfikacje ze standardów stosowanych w branży motoryzacyjnej.