Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Mechatronik
new
Inżynieria
STIEGELMEYER Sp. z o.o.

Mechatronik

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
ERP
SAP
Angielski
wykształcenie wyższe
rysunek techniczny
Mile widziane
niemiecki
Opis stanowiska

Grupa Stiegelmeyer produkuje wysokiej jakości łóżka i meble do szpitali, zakładów opieki oraz placówek rehabilitacyjnych, a także na potrzeby opieki domowej. Naszą ofertę uzupełniają komfortowe łóżka dla klientów prywatnych, a także szeroki zakres usług. Aktualnie przedsiębiorstwo produkuje ponad 125 000 łóżek rocznie i zatrudnia około 1100 pracowników. Siedziba główna znajduje się w Herford, a pozostałe zakłady produkcyjne są ulokowane w Nordhausen w Turyngii, a także w Stolnie i Kępnie w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie specyfikacji testów produktu we współpracy z działem projektowym, kontroli jakości i produkcji,
  • Przygotowywanie specyfikacji stanowisk testowych oraz pomiarowych,
  • Opracowywanie metodologii nowych testów,
  • Współtworzenie planów walidacyjnych,
  • Przygotowanie oraz przeprowadzenie testów zgodnie ze specyfikacją,
  • Obsługa maszyn testowych i nadzór nad prawidłowym przebiegiem testów,
  • Analiza otrzymanych wyników oraz sporządzanie raportów,
  • Określenie najlepszego sposobu badania produktu,
  • Wzorcowanie urządzeń testowych (dla urządzeń tego wymagających z wykorzystaniem firm zewnętrznych),
  • Nadzór nad technikami podczas przygotowywania testów oraz pomiarów.
  • Analiza i ocena wadliwych części za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrycznym (Automatyka, Robotyka, Elektrotechnika, Mechatronika),
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania i interpretowania podstawowych rysunków technicznych i schematów elektrycznych.
  • Wiedza z zakresu elektroniki i sprzętu laboratoryjnego (oscyloskop, multimetr, zasilacze laboratoryjne).
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • Dobra znajomość MS-Office,
  • Umiejętności użytkownika programu ERP(SAP).