Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik działu IT
new
PM
STOKSON Sp. j.

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wdrażanie systemów
ERP
BI
Przemysł 4.0
znajomość jęz. ang.
prawo jazdy kat. B
Opis stanowiska

Zadania:

  • Wdrożenie i nadzór systemu ERP, BI, Przemysł 4.0,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa funkcjonowania systemów i sieci komputerowej,
  • Wdrażanie efektywnych rozwiązań infrastruktura i systemy teleinformatyczne,
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy, w celu dostosowania odpowiednich rozwiązań informatycznych,
  • Współpraca, ocenianie, poprawa jakości usług firm zewnętrznych,
  • Ocenianie, monitorowanie, motywowanie (mierzalne) podległych pracowników,
  • Cykliczne raportowanie mierzalnych wyników działu (wydatki vs budżet, redukcja awarii IT), skracanie czasu interwencji IT, projekty na czas, w budżecie, etc.
  • Prowadzenie złożonych projektów biznesowych
  • Codzienna proaktywna postawa biznesowa.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mgr/inż.) – IT,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych,
  • Doświadczenie w realizacji złożonych projektów biznesowych,
  • Praktyczna wiedza z obszaru ERP, BI, Przemysł 4.0 - warunek konieczny,
  • Praktyczne doświadczenie w mierzalnym procesie rozliczania pracowników, firm zew (realizacja zadań kluczowych na czas w budżecie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywny jez. Angielski,
  • Praca jedynie w biurze – brak możliwości pracy hybrydowej,
  • Doświadczenie w pracy w środowisku przemysł/usługi, które działa w trybie 24/7.

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Wysoki standard pracy,
  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • System poleceń pracowniczych,
  • Bonus świąteczny i urodzinowy.

Miejsce pracy: Piekary Śląskie