Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

AI Researcher / Prompt Manager
new
Inne
Stor9

Stor9
Warszawa
9 000 - 13 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
AI
kreatywność
dobra organizacja pracy
Mile widziane
Angielski
komunikatywność
Opis stanowiska

AI Researcher / Prompt Manager / Stor9 Group

OBOWIĄZKI:

- Dobór systemów AI do potrzeb firmy. Tworzenie, testowanie i optymalizowanie promtów i danych do promptów, które skutecznie komunikują zadania do sztucznej inteligencji, mając na celu uzyskanie pożądanych wyników.

- Analizowanie dużych zbiorów danych w celu identyfikacji wzorców, które mogą być wykorzystane do ulepszania interakcji firmy z AI. Rozwój i implementacja modeli AI usprawniających procesy w firmie.

- Bliska współpraca z zespołami deweloperskimi, produktowymi i biznesowymi, aby zrozumieć potrzeby użytkowników i dostosować strategie AI, tak by lepiej służyły celom firmy.

- Dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami z innymi członkami zespołu oraz prowadzenie szkoleń na temat efektywnego wykorzystywania wypracowanych rozwiązań.

WYMAGANIA

- Pasja do AI i nowych technologii: Silne zainteresowanie sztuczną inteligencją i ciągłe śledzenie nowości technologicznych. Otwartość na naukę i eksplorację nowych możliwości AI w różnych obszarach biznesowych.

- Podstawy badawcze: Wykształcenie lub doświadczenie w dziedzinie AI, informatyki, inżynierii danych lub pokrewnych, które umożliwia zrozumienie i analizę potencjału AI w automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych.

- Umiejętności komunikacyjne i edukacyjne: zdolność do tłumaczenia technologii na język zrozumiały dla osób backgroundem nietechnologicznym, prowadzenia szkoleń i warsztatów dla zespołów.

- Energiczność i otwarty umysł: osoba pełna energii, gotowa na wyzwania, otwarta na eksperymenty i innowacyjne podejścia do rozwiązywania problemów.

- Zdolności analityczne: umiejętność identyfikacji obszarów do wprowadzenia AI, analizy potrzeb i dostosowywania rozwiązań technologicznych do specyficznych wymagań biznesowych.

- Wsparcie techniczne i operacyjne: zapewnienie wsparcia technicznego zespołom w implementacji i optymalizacji wykorzystania AI, w tym efektywne promptowanie i dostosowywanie narzędzi AI do bieżących potrzeb.

- Elastyczność pracy: gotowość do pracy w biurze w Warszawie, z preferowanym modelem pracy w biurze.

CO OFERUJEMY

- doskonale usytuowane biuro (Metro Wierzbno)

- telefon i komputer służbowy

- pakiet zdrowotny

- miejsce przyjazne pieskom (możliwość przyprowadzania pupila do pracy)

9 000 - 13 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B