• Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaAdministracjaIndirect Purchasing Expert
    Indirect Purchasing Expert
    Logistyka
    Strive

    Strive

    Warszawa
    3 630 - 4 668 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Optymalizacja zakupów

    negocjacje

    analiza umów

    analiza rynku

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest znana i ceniona międzynarodowa sieć retail. W związku z dynamicznym rozwojem struktur poszukiwani są doświadczeni kandydaci zainteresowani objęciem roli Indirect Purchasing Experta. Rola ta będzie wymagała dużego poziomu samodzielności w działaniu, bardzo dobrych umiejętności negocjacyjnych oraz dużej swobody w analizie umów i dokumentacji.

    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie i optymalizacja procesów zakupowych dla kategorii pośrednich (takich jak IT, usługi, materiały biurowe)
    • Opracowywanie i wdrażanie strategii zakupowej, mającej na celu zwiększenie efektywności i redukcję kosztów
    • Przeprowadzanie analiz rynku oraz identyfikacja i selekcja dostawców zgodnie z potrzebami firmy
    • Prowadzenie negocjacji handlowych mających na celu uzyskanie najlepszych warunków współpracy
    • Monitorowanie i kontrola realizacji umów, weryfikacja dostaw oraz ocena dostawców
    • Współpraca z innymi działami w celu identyfikacji potrzeb zakupowych oraz optymalizacji kosztów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach typu ekonomia, zarządzanie lub logistyka
    • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale zakupów (mile widziani kandydaci związani z branżą retail)
    • Umiejętność skutecznego negocjowania oraz dokonywania wnikliwych analiz umów i dokumentacji
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
    • Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz zdolność do zarządzania wieloma projektami jednocześnie

    Oferta:

    • Stabilne zatrudnienie w jednej z najbardziej znanych firm w branży retail
    • Interesującą pracę w dynamicznej i bardzo nowoczesnej organizacji
    • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
    • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z rynkowej podstawy oraz premii
    • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez kandydata formę współpracy (umowa o pracę lub B2B)
    • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy oraz hybrydowy model pracy (3+2)

    3 630 - 4 668 USD