• Wszystkie ofertyWrocławLogistykaSpedycjaSpedytor Międzynarodowy (Air&Ocean)
    Spedytor Międzynarodowy (Air&Ocean)
    Logistyka
    STRIVE Sp. z o.o.

    Wrocław
    1 815 - 2 593 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Spedycja morska

    spedycja lotnicza

    język angielski

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy spedycyjnej wyspecjalizowanej w transporcie morsko-lotniczo-kolejowym - poszukujemy doświadczonych kandydatów zainteresowanych dalszym rozwojem na stanowisku Spedytora Międzynarodowego (Air&Ocean).

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Bieżący kontakt z przydzieloną grupą klientów oraz monitorowanie ich potrzeb.
    • Przyjęcie, obsługa i kontrola zleceń spedycyjnych w tym monitoring realizacji zleceń przez podwykonawców.
    • Kontrola wszystkich danych oraz dokumentów istotnych dla zlecenia spedycyjnego.
    • Aktualizacja ofert i informacji o zmiennych kosztach dla klientów.
    • Przygotowywanie zestawień i raportów.

    Wymagania / oczekiwania:

    • Przynajmniej roczne doświadczenie w spedycji morsko-lotniczej (mile widziane doświadczenie zarówno w imporcie jak i eksporcie)
    • Komunikatywność, uczciwość oraz łatwość w budowaniu relacji z klientami.
    • Zorientowanie na profesjonalną obsługę klienta.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (przynajmniej B2).

    Oferta:

    • Praca w międzynarodowej firmie będącej jednym z liderów w swojej branży.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zbudowane z części podstawowej oraz kwartalnej premii.
    • Benefity pozapłacowe: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe.
    • Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum miasta.
    • Hybrydowy model pracy.

    1 815 - 2 593 USD