Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Social Media & Content Specialist
new
Marketing
subko&co

subko&co
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
subko&co
subko&co

We’re a digital marketing agency specializing in design, content creation, traffic acquisition, web analytics and UX. We help our clients establish their digital presence and build a thriving business online.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
social media
copywriting
Content
Mile widziane
seo
digital
SEM
wordpress
Opis stanowiska

SUBKO & CO

Jesteśmy francusko-polską agencją digital marketingową.

Już od ponad 10 lat tworzymy wyróżniające się marki, angażujące historie, skuteczne kampanie dla naszych Klientów.

Jesteśmy agencją butikową i taką też chcemy pozostać,

pozwala nam to działać mądrze, szybko i sprawnie.

Mądrze też dobieramy członków naszego zespołu,

zgodnie z francuskim podejściem Métier .

Métier to mistrzostwo w swoim fachu i satysfakcja ze stawania się coraz lepszym.

To budowanie relacji na lata. Taki właśnie jest nasz zespół. Składa się z profesjonalistów z doświadczeniem w realizacji projektów dla globalnych graczy, dynamicznych startupów i wymagających klientów.

Jeśli myślisz i czujesz podobnie, dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

SOCIAL MEDIA & CONTENT SPECIALIST

Nasze wymagania:

  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w Social Mediach i Content Marketingu?
  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w pracy agencyjnej?
  • I zarazem samodzielnie planujesz i przygotowujesz angażujące treści do SoMe, kampani digitalowych (np. Key Visuali, LPków, banerów, mailingów, artykułów, animacji i wideo)?
  • Samodzielnie publikujesz i promujesz posty w Meta Ads?
  • Działasz również na platformach TikTok, Pinterest, Linkedin?
  • Sprawnie korzystasz z narzędzi SEO np. Senuto, Contadu, Seostation?
  • Masz lekkie pióro i perfekcyjnie piszesz w języku polskim?
  • Posługujesz się komunikatywnie angielskim?
  • Lubisz proaktywnie współpracować z Klientami?
  • Śledzisz najnowsze trendy w digital marketingu, social mediach, content marketingu?
  • Excel, PowerPoint, Word, Slack, Asana znasz na pewno…
  • Podejmujesz wyzwanie i bierzesz sprawy w swoje ręce?
  • Słowo deadline działa na Ciebie motywująco?

Jeśli więcej odpowiedzi jest na TAK, to jesteś dla idealną osobą dla naszego zespołu!

Twoje zadania:

  • Przygotowanie efektywnych i angażujących treści na Social Media i treści do bieżącej komunikacji marketingowej wizerunkowej i performance (np. bannery, LP mailingi, artykuły, animacje, wideo, prasówki, ulotki).
  • Bieżące prowadzenia kalendarza Social Media (planowanie, produkcja, publikacja, promocja postów, rekomendacje)
  • Bieżący monitoring trendów oraz analiza efektywności publikowanych treści
  • i bieżące rekomendacje / usprawnianie działań
  • Współpraca z influencerami i partnerami zewnętrznymi (oraz ich koordynacja i rozliczanie)
  • Profesjonalna obsługa Klienta w ramach social mediów i content marketingu (mail, chat, redmine, telefon, spotkania online i offline)
  • Otwartość na nowe zadania, kompetencje, doświadczenia w obszarach SM & Content Marketing w kontekście zmieniającego się świata reklamy, mediów, technologii.

A my zapewniamy:

  • szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu marketingu, mediów i technologii,
  • pracę hybrydową - praca zdalna i w biurze w WeWorku w Hotelu Europejskim,
  • pracę z polskimi i zagranicznymi Klientami,
  • dowolną formę współpracy UoP lub B2B,
  • workation, zajęcia językowe,
  • samodzielność, odpowiedzialność i sprawczość,
  • pracę w zgranym, zwinnym i kreatywnym zespole, który się lubi i szanuje!

Nie czekaj! Wyślij swoje CV wraz z krótką prezentacją opisującą Twoje dotychczasowe doświadczenia i digitalowe zajawki - a jeżeli masz ochotę nagraj filmik, w którym opowiesz nam o sobie.