• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMApp Product Owner
    App Product Owner
    PM
    Super-Pharm Holding Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    Jira
    ux
    ecommerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Digital jest jednym ze strategicznych kierunków rozwoju dla Super-Pharm. Wdrożyliśmy nową stronę www. W marcu 2022 na świat wyszła nowa wersja naszej aplikacji mobilnej, która łączy w sobie klub lojalnościowy wraz z zakupami online. Liczba zmian i inicjatyw, które podejmujemy i chcemy podjąć jest naprawdę duża. Wiele tematów rozwijamy od podstaw. Tutaj naprawdę można się wykazać.

    Do Twoich zadań będzie należało:

    • Opieka nad aplikacją mobilną, której średnia ocen oscyluje wokół 4.9
    • Rozwój produktu zgodnie ze strategią firmy
    • Zarządzanie backlogiem i układanie kolejnych sprintów wraz z zespołem
    • Analiza danych i badań dotyczących użytkowników, aby stworzyć jeszcze lepsze narzędzie dla klientów Super-Pharm
    • Współpraca z wieloma działami firmy, ponieważ apka, to centralne narzędzie naszych klientów
    • Specyfikowanie potrzeb dla zespołów backendowych
    • Wymyślanie, zmienianie i ulepszanie apki w trybie ciągłym
    • Zgłaszanie błędów i pilnowanie, aby zostały naprawione

    Wymagania:

    • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 2 lata w roli product ownera; idealnie, gdyby to doświadczenie było związane z rozwojem aplikacji mobilnej
    • Rozumienie jak działa proces wytwarzania oprogramowania
    • Doświadczenie pracy w e-Commerce i/lub retail
    • Umiejętność korzystania z narzędzi typu Jira
    • Płynność w posługiwaniu się językiem polskim i angielskim
    • Umiejętność zbierania wymagań biznesowych, dociekania sedna sprawy i przekładania ich na backlog
    • Pasja do zarządzania produktem
    • Rozumienie istoty dobrego UX
    • Umiejętność dostrzegania zależności między różnymi obszarami i łączenia kropek
    • Umiejętność pracy z zespołami zdalnymi
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
    • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Swobodę działania i możliwość wniesienia siebie do tworzonego produktu
    • Ciekawe projekty, dające szansę na rozwój i spojrzenie na firmę z szerokiej perspektywy
    • Zespól, który lubi ze sobą współpracować i sprawnie działa przy tworzeniu nowych, wartościowych rozwiązań
    • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B)
    • Szeroki pakiet benefitów zależny od formy zatrudnienia (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, zniżki pracownicze)
    • Pracę w trybie hybrydowym
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca w oparciu o kontrakt B2B
    • Szeroki pakiet benefitów zależny od formy współpracy: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, zniżki pracownicze, dofinansowanie do posiłków w biurze
    • Pracę w trybie hybrydowym 3 dni w tygodniu w biurze, 2 dni zdalnie