• Wszystkie ofertyPiasecznoSprzedażPraca w sklepieKierownik Sklepu - Piaseczno
    Kierownik Sklepu - Piaseczno
    new
    Sprzedaż
    SUPER ZOO

    SUPER ZOO

    Piaseczno
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    Retail

    świadomość biznesowa

    Analiza Danych

    Opis stanowiska

    Jedna z największych sieci sklepów zoologicznych w Europie środkowo-wschodniej poszukuje ludzi dla których praca to pasja stwarzająca możliwość do rozwoju. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, a dobro zwierząt jest dla ciebie ważne - dołącz do Nas.

    Kierownik Sklepu

    Zadania:

    • zarządzanie zespołem (rekrutacja, rozwój członków zespołu oraz budowanie zaangażowania)
    • organizowanie czasu pracy zespołu, w tym delegowanie i rozliczanie z powierzonych zadań
    • analiza danych sprzedażowych oraz kontrola kosztów sklepu
    • wykonywanie inwentaryzacji sklepu
    • odpowiedzialność za przestrzeganie standardów Marki

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku managerskim w branży retail.
    • świadomość biznesowa i doświadczenie w pracy ze wskaźnikami
    • koncentracja na realizację postawionych celów
    • umiejętność analizowania danych i wyciągania trafnych wniosków
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • otwartość do podejmowania wyzwań i gotowość na zmiany
    • wysokie poczucie estetyki i dbałość o szczegóły
    • pozytywne nastawienie i zaangażowanie

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach do -50%
    • miesięczny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
    • nieformalną kulturę organizacyjną- wszyscy mówimy sobie po imieniu
    • możliwość przychodzenia do pracy ze swoim pupilem
    • możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.
    • ubezpieczenie grupowe WARTA na preferencyjnych warunkach