• Wszystkie ofertyWarszawaSupportMłodszy Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników Aplikacji HR
    Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników Aplikacji HR
    Support
    Symfonia

    Symfonia

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Symfonia

    Symfonia

    Symfonia jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami. Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, biurom rachunkowym, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Jira
    Confluence
    Ms office
    HR
    support

    Opis stanowiska

    Posiadasz wiedzę z podstawowych procesów HR?

    Chcesz wzbogacić swoje doświadczenie o pracę w profesjonalnym dziale wsparcia firmy z branży IT?

    Mamy dla Ciebie świetną okazję do podniesienia swoich kwalifikacji i nauczenia się czegoś nowego!

    Twój zakres obowiązków:

    • udzielanie wsparcia klientom korzystającym z oprogramowania Symfonia HR poprzez obsługę zgłoszeń telefonicznych, czat, email
    • zasilanie baz wiedzy i tworzenie dokumentacji
    • realizacja scenariuszy testowych i odtwarzanie przypadków testowych w aplikacji

    Nasze wymagania:

    • znajomość podstawowych procesów HR
    • Znajomość aplikacji Jira, Confluence
    • Podstawowa znajomość zagadnień z obszaru testowania oprogramowania
    • postawa zorientowana na klienta, wysoka kultura osobista
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • otwartość na nowe zagadnienia, chęci poszerzania wiedzy
    • obsługa komputera oraz pakietu MS Office
    • umiejętność analitycznego myślenia

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pomocy Klientom przez telefon / online
    • znajomość programów i/lub aplikacji do obsługi procesów HR
    • umiejętność tworzenia dokumentacji testowej (scenariusze testowe, przypadki testowe)

    Jakie benefity da Ci Symfonia?

    • praca w dynamicznej w spółce software liczącej ponad 500 osób
    • dodatkowe 5 dni płatnego urlopu na wolontariat
    • możliwość udziału w inicjatywach i projektach ogólnofirmowych
    • dofinansowanie do MultiSport i MultiLife
    • dofinansowanie szkoleń i studiów
    • e-learning: dostęp do platformy eTutor
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • dofinansowanie do okularów
    • program wsparcia dla pracowników Wellbee
    • nagrody za 14-dniowy urlop (dotyczy umowy o pracę)
    • bonusy świąteczne, premie uznaniowe
    • podwyżki w zależności od wyników pracy
    • nagrody za zatrudnienie poleconego kandydata
    • wyprawka dla dziecka
    • wydarzenia dla rodzin pracowników
    • elastyczne godziny i możliwość pracy zdalnej
    • imprezy integracyjne, wspólne akcje sportowe
    • budżet na wspólny lunch zespołu
    • usługi concierge
    • miejsca parkingowe