Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Starszy Analityk Finansowy
new
Finanse
Symfonia

Symfonia
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Symfonia
Symfonia

Symfonia jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami. Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, biurom rachunkowym, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
wykształcenie wyższe
analiza
Microsoft Office
Mile widziane
Qlikview
Power Bi
SQL
Opis stanowiska

Posiadasz zdolności analityczne? Liczby nie mają przed tobą tajemnic?

Jesteś gotowa/y na wyzwania? To ta oferta jest dla Ciebie!

Co ciekawego będziesz robić:

  • Analiza wyników finansowych jednostkowych i skonsolidowanych
  • Odpowiedzialność za proces prognozowania krótko- i długoterminowego (P&L, Cash-Flow)
  • Przygotowywanie i prezentacja podsumowań finansowych dla zarządu i rady nadzorczej grupy
  • Prezentowanie rekomendacji biznesowych
  • Rozwój narzędzi kontrolingowych
  • Bliska współpraca i wsparcie działów biznesowych w zakresie wyników i realizacji budżetu (przychody i koszty)
  • Analiza stanu HC i kosztów osobowych
  • Wsparcie procesu zamknięcia miesiąca

Na co będziemy zwracać uwagę:

  • Umiejętność wyciągania wniosków z danych finansowych
  • Nastawienie probiznesowe, kontaktowość
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe o kierunku finansowym lub matematycznym
  • Zaawansowana znajomość MS Office, umiejętność pracy z systemami finansowymi i BI
  • Skrupulatność, samodzielność, proaktywność

Co da Ci dodatkowe punkty:

  • Doświadczenie w branży IT, SAAS
  • Doświadczenie w pracy rozbudowanymi strukturami kapitałowymi
  • Znajomość systemów Symfonia, QlikView, Power BI, SQL