Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Piping Specialist
new
Inżynieria
Grupa Synthos

Płock
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
analiza
dobra organizacja pracy
rozwiązywanie problemów
dokumentacja techniczna
znajomość izometryki
schematy P&ID
praca w grupie
Angielski
Mile widziane
SAP
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • przegląd planowania i realizacji harmonogramu projektu w zakresie wykonania i prób rurociągów
  • przegląd kompletności dokumentacji projektowej i wykonawczej rurociągów
  • udział w badaniach i próbach rurociągów, kontrola wyników badań i kompletności dokumentacji
  • raportowanie kwestii związanych z projektem/ harmonogramem/ kosztami w zakresie rurociągów
  • monitorowanie zgodności z obowiązującymi specyfikacjami, standardami i wymaganiami prawnymi
  • prowadzenie ogólnej kontroli jakości prac
  • ocena postępu realizacji zakresów rzeczowych oraz wykazywanie odchyleń od zatwierdzonych planów

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (z obszaru mechaniki/ inżynierii procesowej/ zarządzania projektami)
  • minimum 3-letnie doświadczenie w inżynierii
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (izometryki i schematy P&ID)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
  • umiejętność planowania i organizowania pracy
  • prawo jazdy kat. B