Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Marketingu i Social Media | Synthos Agro
new
Marketing
Syntos S.A.

Syntos S.A.
Oświęcim
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
copywriting
Angielski
Google Ads
marketing
praca w grupie
socialmedia
SAP
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie profilami firmy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube) oraz tworzenie treści, grafik i materiałów video na potrzeby mediów społecznościowych
  • kreowanie i rozwój narzędzi wsparcia online w tym współpraca z agencjami reklamowymi i domem mediowym
  • administrowanie i optymalizacja strony internetowej spółki (SEM, SEO, edycja treści)
  • monitorowanie i analiza kampanii Google Ads
  • kreowanie i graficzne wykonywanie materiałów reklamowych
  • zamawianie i koordynowanie procesu produkcji materiałów reklamowo-promocyjnych, w tym współpraca z producentami POSM
  • monitoring rynku mediów za pomocą narzędzi zewnętrznych wraz z raportowaniem
  • realizacja i monitoring działań marketingowych w zakresie wskazanym przez przełożonego

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (marketing, zarządzanie, komunikacja, PR lub pokrewne)
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • praktyczna wiedza i umiejętności oraz znajomość aktualnych trendów z zakresu marketingu internetowego
  • znajomość platformy WordPress, Google Adwords, Google Analitics
  • umiejętność tworzenia tekstów zawierających słowa kluczowe
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, PowerPoint
  • znajomość pakietu Adobe – Photoshop, Illustrator, InDesign, Lightroom, Acrobat Reader
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (min. B2)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • kreatywność i szybkość w wykonywaniu zadań
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • dobrą atmosferę i fajnych ludzi
  • ciekawe projekty do zrealizowania
  • nowe wyzwania i zadania
  • możliwość budowania swoich kompetencji
  • swobodny przepływ wiedzy
  • udział w szkoleniach
  • miejsce parkingowe
  • dofinansowanie do wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną opłaconą przez pracodawcę w podstawowym zakresie, każdy pakiet możesz dodatkowo rozszerzyć i objąć nim swoją rodzinę
  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach z dopłatą pracodawcy
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
  • paczki mikołajkowe dla dzieci
  • prezent dla bobasa
  • premię rekomendacyjną- poleć nam pracownika, wypłacimy Ci premię