Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Konstruktor-mechanik pojazdówspecjalnych
new
Inżynieria
SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne

8 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Solid Edge
Angielski
AutoCAD
Opis stanowiska

Twoje obowiązki:

  • Analizy wykonalności,
  • Projektowanie pojazdów specjalnych i ich podsystemów,
  • Tworzenie koncepcji nowych produktów/podsystemów,
  • Optymalizacja konstrukcji pod kątem poprawy jakości i obniżenia kosztów,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej (2D i 3D),
  • Współpraca w zespole projektowy,
  • Nadzór konstrukcyjny nad realizacją wykonania oraz uruchomienia prototypów,
  • Współpraca z innymi działami, uczestnikami procesów wytwarzania w Firmie.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (mechanika, mechanika wspomagana komputerowo, mechanika i budowa maszyn),
  • Wiedza z zakresu mechaniki i analiz numerycznych,
  • Znajomość programu CAD (preferowane Solid Edge),
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Samodzielność i terminowość w realizacji zadań,
  • Szukamy osoby z doświadczeniem min. 4 letnim,

To oferujemy:

  • Ciekawa, niemonotonna praca w rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Dostęp do innowacyjnych technologii,
  • Pakiet medyczny,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.
8 000 - 12 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP