• Oferty
  • Wszystkie ofertyMińsk MazowieckiPrawoAsystent/ka Prawny/a
    Asystent/ka Prawny/a
    new
    Prawo
    SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Szkoła w Chmurze to największa i jedna z najbardziej nowoczesnych szkół w Polsce. Działamy na podstawie modelu edukacji domowej, zamieniając „muszę” na „chcę”. Chcemy wpływać na świat edukacji z energią i rozmachem! A Ty?

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    dokładność

    Opis stanowiska

    Cześć! Cieszymy się, że tutaj zajrzałaś/łeś :) Szukamy ambitnego i zaangażowanego studenta/kę kierunku prawniczego do wsparcia przy działaniach prawnych oraz w kontaktach z organami administracji państwowej. Czy Twoje spostrzegawcze oczy i analityczny umysł są gotowe na prawdziwe wyzwania? Czy masz talent do głębokiego zanurzania się w zawiłości przepisów prawnych? Jeśli tak, to będzie dla Ciebie ciekawa przygoda!

    📍 Warszawa

    • Jesteś studentem/ką prawa lub kierunków pokrewnych,
    • Chcesz zdobyć doświadczenie w dziedzinie prawa oświatowego, administracyjnego i rodzinnego,
    • Jesteś dokładny/a i zauważasz szczegóły,
    • Wiążesz swoją przyszłość z prawem, to Cię kręci i inspiruje,
    • Jesteś dostępny/a na minimum pół etatu i masz gotowość do pracy w naszym biurze na Żoliborzu

    Jakie to będą zadania?

    • Zagłębianie się w fascynujący świat prawa oświatowego - gromadzenie informacji i przygotowywanie zwięzłych analiz,
    • Analizowanie wyroków sądowych związane z prawami rodzicielskimi i przygotowywanie wniosków na ich podstawie,
    • Przygotowywanie różnego rodzaju dokumentów, takich jak pisma, wnioski czy zapytania, w związku z procesami administracyjnymi,
    • Kontakt z różnymi urzędami,
    • Branie udziału w tworzeniu umów i regulaminów

    Co zyskujesz?

    • Doświadczenie już na etapie studiów :)
    • Wynagrodzenie 28,10 zł brutto/h 💸
    • Pracę w zespole z osobami pełnymi zaangażowania i chcącymi się rozwijać!
    • Wspierającą atmosferę,
    • Pracę w wygodnej i przyjemnej przestrzeni w Warszawie na Żoliborzu oraz opcjonalnie pracę zdalną
    • Dofinansowanie do karty MultiSport i opieki medycznej - mamy też i my!

    To taka pigułka. Wypełnij formularz i pozwól nam się poznać. Do uzupełnienia aplikacji w formie krótkiej rozmowy on-line, zaprosimy wybrane osoby. Być może właśnie Ciebie? :)

    Informujemy, że odpowiemy na aplikacje wybranych kandydatów.