Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Organizator/ka wyjazdów integracyjnych (dla dzieci i młodzieży) na pełnej petardzie!
new
Inne
SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Szkoła w Chmurze to największa i jedna z najbardziej nowoczesnych szkół w Polsce. Działamy na podstawie modelu edukacji domowej, zamieniając „muszę” na „chcę”. Chcemy wpływać na świat edukacji z energią i rozmachem! A Ty?

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
organizacja wycieczek
komunikatywność
samodzielność
praca zespołowa
Opis stanowiska

Cześć. Ale fajnie, że tu jesteś!

Tworzymy Szkołę w Chmurze. Alternatywną, darmową, bez ocen i sprawdzianów. Dostępną dla każdego ucznia w Polsce, od zerówki po liceum. Szkołę, w której „muszę” zamieniamy na „chcę!”. Choć w Chmurze nauka odbywa się on-line, dbamy również o spotkania w realu. Dlatego szukamy kogoś, kto będzie organizował cykliczne i całoroczne wyjazdy integracyjne dla naszych uczniów.

🧠 Zapraszamy Cię, jeśli:

  • Twoim talentem jest organizacja – potrafisz zaplanować, a potem zrealizować i skoordynować działania swoje i innych osób,
  • Masz doświadczenie w logistyce wycieczek dla dzieci lub młodzieży – może organizowałaś/eś już obóz harcerski lub kolonie i dobrze wiesz, jak zrobić to dobrze?
  • Komunikacja to coś, w czym jesteś naprawdę dobra/y – wiesz, jak się dogadać niezależnie od sytuacji, z uczniem, jego rodzicem… z każdym, z kim akurat coś załatwiasz lub wyjaśniasz,
  • Nie boisz się zmian i z lekkością odnajdujesz się w nowych sytuacjach,
  • Lubisz samodzielność, ale też pracę zespołową – dobrze czujesz się zarówno jako lider jak i członek zespołu.

🎁 Co oferujemy?

  • Pracę wśród życzliwych i wspierających osób – stawiamy na relacje i dobrą atmosferę, mówimy sobie po imieniu i dużo rozmawiamy,
  • Wpływ i sprawczość – Twoje pomysły i rozwiązania potraktujemy na serio,
  • Wynagrodzenie zależne od kompetencji i doświadczenia – porozmawiamy o tym (liczy się dla nas także wolontariat!:),
  • Szansę na dalszą współpracę w podobnym, bądź całkiem innym projekcie – ciągle powiększamy nasz zespół i poszukujemy wyjątkowych osób,
  • Udział w zmianie społecznej i pracę z ludźmi, którym naprawdę zależy – jesteśmy marzycielami i chcemy zmieniać świat edukacji z energią i rozmachem! A Ty?

To taka pigułka. Wypełnij formularz i pozwól nam się poznać. Na 10-minutową rozmowę online, która stanowi uzupełnienie aplikacji, zaprosimy wybrane osoby. Następnie możemy zaproponować spotkanie z zarządem, wykonanie zadania lub udział w Assessment Center. Po pomyślnym przejściu tych etapów, złożymy Ci ofertę i zaprosimy do współpracy :)

Informujemy, że odpowiemy na aplikacje wybranych kandydatów.