Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Manager Zespołu i Procesów
PM
SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Szkoła w Chmurze to największa i jedna z najbardziej nowoczesnych szkół w Polsce. Działamy na podstawie modelu edukacji domowej, zamieniając „muszę” na „chcę”. Chcemy wpływać na świat edukacji z energią i rozmachem! A Ty?

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Optymalizacja Procesów
zarządzanie zespołem
koordynacja pracy
Opis stanowiska

Miejsce pracy:

Warszawa i okolice

Poszukujemy doświadczonego Lidera, który będzie odpowiedzialny za efektywne zarządzanie dużym i zróżnicowanym zespołem. Twoje zadania będą obejmować optymalizację procesów, zarządzanie zespołem rozproszonym oraz dbanie o przestrzeganie przepisów prawa oświatowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów - identyfikujesz obszary do usprawnienia i skutecznie wdrażasz zmiany.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym, minimalnie 30-osobowym - jesteś odpowiedzialnym Liderem. Potrafisz skutecznie koordynować pracę dużego zespołu.
  • Znajomość przepisów prawa oświatowego lub otwartość na zgłębienie tych obszarów.
  • Otwartość na wyzwania, elastyczność i luz - bez tego byłoby nam ciężko :)

Obowiązki:

  • Optymalizacja procesów w celu zwiększenia efektywności działania zespołu.
  • Zarządzanie zespołem, w tym koordynacja pracy i monitorowanie wyników.
  • Zapewnienie zgodności działań z przepisami prawa oświatowego.
  • Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji w celu osiągnięcia celów operacyjnych.
  • Raportowanie wyników

Oferujemy:

  • Pracę wśród życzliwych i wspierających osób – stawiamy na relacje i dobrą atmosferę, mówimy sobie po imieniu i dużo rozmawiamy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności - o tym porozmawiamy,
  • Wpływ i nieskrępowany rozwój – Twoje pomysły i rozwiązania traktujemy na serio,
  • Pracę z biura (Warszawa-Żoliborz) lub zdalną – codziennie jesteś mile widziany/a w biurze, ale sam/a decydujesz, gdzie chcesz pracować,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport i opieki medycznej – lubimy sport, dbamy o zdrowie,
  • Dostęp do konsultacji psychologicznych, coachingu i specjalnego programu dla liderów – stawiamy na rozwój,
  • Pracę z misją i udział w zmianie społecznej – jesteśmy marzycielami i chcemy wpływać na świat edukacji z energią i rozmachem! A Ty?

Wypełnij formularz i pozwól nam się poznać. Do kolejnego kroku, czyli uzupełnienia aplikacji w formie krótkiej rozmowy on-line, zaprosimy wybrane osoby. Być może właśnie Ciebie? Odpowiemy na aplikacje wybranych kandydatów.