• Wszystkie ofertyWarszawaDesignUX/UIDesign Expert Team Lead - E-commerce​​
    Design Expert Team Lead - E-commerce​​
    Design
    T-Mobile Polska S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy firmą technologiczną i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Udostępniamy na rynku 5G, oferujemy najlepsze usługi mobilne, a dzięki wielu Data Center zapewniamy liczne usługi ICT. Oferujemy usługi z zakresu rozwiązań cloud oraz cybersecurity.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    ux
    Angielski
    Figma
    Axure
    Miro
    webflow
    Jira
    Confluence

    Opis stanowiska

    Stanowisko

    • Umiejętność łączenia designu, biznesu i potrzeb użytkowników z dbałością o estetykę, szczegóły oraz spójność elementów
    • Zdolność do tworzenia pomysłów na podstawie danych, znajomość metod badawczych UX (ilościowych i jakościowych) oraz doświadczenie w przeprowadzaniu testów i wywiadów z użytkownikami
    • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu, poparte portfolio z projektami web/mobile
    • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i projektowaniu złożonych procesów digitalowych wspierających zaawansowane procesy biznesowe
    • Umiejętność tworzenia i utrzymywania design systemu w Figmie, z wykorzystaniem autolayoutów i komponentów.
    • Zdolność do prezentowania wyników pracy i argumentowania wyborów projektowych na poziomie zarządczym (wymagana dobra znajomość języka angielskiego na poziomie C1)
    • Praktyczna znajomość narzędzi takich jak Figma/Axure, Miro, Webflow, Jira, Confluence

    Wymagania

    • Odpowiedzialność za projektowanie i wdrażanie zmian w procesach oraz produktach telekomunikacyjnych i cyfrowych, z uwzględnieniem potrzeb klientów. Podejmowanie decyzji na podstawie danych oraz wyników eksperymentów, w tym prace koncepcyjne z zakresu
    • Aktywny udział w fazie discovery, w tym pozyskiwanie wiedzy od użytkowników i interesariuszy poprzez wywiady, testy użyteczności, warsztaty oraz dopracowywanie ścieżek użytkownika
    • Przekładanie wyników badań na konkretne rozwiązania projektowe oraz kształtowanie rozwoju strony zgodnie z potrzebami użytkowników, celami biznesowymi i strategią firmy
    • Odpowiedzialność za parametry jakościowe designu produktów i rozwiązywanie problemów klientów. Zapewnienie, że projektowane ścieżki są wygodne, zrozumiałe oraz atrakcyjne wizualnie
    • Prezentowanie i argumentowanie swoich pomysłów zarówno na poziomie strategii produktu, jak i decyzji projektowych
    • Organizowanie spotkań i warsztatów dla innych jednostek firmy, mających na celu wymianę wiedzy oraz promowanie dobrych praktyk UX
    • Aktywne uczestnictwo w społeczności Customer Experience, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, aby wspierać rozwój organizacji
    • Aktywna współpraca z zespołami deweloperskimi, aby skutecznie przekazywać założenia projektowe
    • Współpraca z product ownerami i analitykami biznesowymi w celu znalezienia najlepszych rozwiązań zaspokajających potrzeby użytkowników oraz dbanie o wysoki poziom konwersji

    Oferujemy

    Zespół zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem produktów cyfrowych, które są widoczne dla Klienta. Głównym zadaniem zespołu jest praca nad portalem www.t-mobile.pl, aby poprawić ścieżki Klienta i osiągać cele biznesowe. Dodatkowo facylituje design sprinty, podczas których opracowujemy koncepcje na nasze produkty i usługi.

    Zespół pracuje również nad optymalizacją istniejących rozwiązań we współpracy z grupą oraz wewnętrznymi zespołami.