• Wszystkie ofertyWarszawaPrawoProgram Stażowy Magenta Start - Departament Regulacji
    Program Stażowy Magenta Start - Departament Regulacji
    Prawo
    T-Mobile Polska S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy firmą technologiczną i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Udostępniamy na rynku 5G, oferujemy najlepsze usługi mobilne, a dzięki wielu Data Center zapewniamy liczne usługi ICT. Oferujemy usługi z zakresu rozwiązań cloud oraz cybersecurity.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność
    sumienność
    wykształcenie wyższe

    Opis stanowiska

    • Prowadzenie korespondencji z Urzędem Komunikacji Elektronicznej oraz pomoc w korespondencji z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów;
    • Wsparcie przy kontrolach z ww. urzędów (przygotowywanie projektów, odpowiedzi oraz gromadzenie dokumentacji i informacji);
    • Wsparcie w procesie interwencji konsumenckich;
    • Analiza kampanii reklamowych i promocji, pozostała komunikacja z organami regulacyjnymi.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe prawnicze (lub studenci ostatnich lat studiów);
    • Pierwsze doświadczenia pracy w administracji (praktyki, staże);
    • Podstawowa wiedza o rynku telekomunikacyjnym i regulacjach konsumenckich;
    • Umiejętność przygotowywania pism urzędowych;
    • Sumienność i dbałość o szczegóły;
    • Otwartość na feedback, odwaga w zadawaniu pytań, komunikatywność.

    Oferujemy

    Dołączając do Programu Stażowego Magenta Start w Departamencie Regulacji będziesz mieć wpływ na to, jak będą wyglądały nowe technologie i rozwiązania. Nie szukamy statystów, ale stażystów. Nie obserwatorów, ale kreatorów. Nie będziesz gdzieś z dziesiątego rzędu obserwował, jak to robią specjaliści/-stki. Będziemy w tym razem!

    Z naszej strony oferujemy ambitne projekty, mentora, opiekuna, sporo swobody i bardzo dużo pozytywnej energii. Wszystko po to, by ułatwić naszym stażystkom i stażystom wejście w nowe zespoły i stanie się ich integralną częścią.

    To ogłoszenie to unikalna możliwość pracy w bardzo zgranym i doświadczonym zespole regulacyjnym, u boku wysoce kompetentnego prawnika. Ciekawe zagadnienia prawne, reklamacyjne, związane z ochroną praw konsumentów i prawem konkurencji.

    Osoby w zespole są bardzo pomocne i otwarte na nowe koleżanki i kolegów - jeśli ktoś ceni dobry humor i profesjonalizm, regulacje to świetne miejsce do zdobycia nowych kompetencji.