Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

T Business - Project Delivery Manager
PM
T-Mobile Polska S.A.

Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Jesteśmy firmą technologiczną i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Udostępniamy na rynku 5G, oferujemy najlepsze usługi mobilne, a dzięki wielu Data Center zapewniamy liczne usługi ICT. Oferujemy usługi z zakresu rozwiązań cloud oraz cybersecurity.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
zarządzanie projektami
PM
Prince2
PMI
Prawo jazdy kat. B.
Angielski
Opis stanowiska

➡️ Firma: T-Mobile Business Solutions

✉️ Forma współpracy: B2B (stawka dzienna)

🏠 Tryb: hybrydowy

🌍 Lokalizacja: Katowice

Opis stanowiska:

  • zarządzanie projektami wdrożeń usług i produktów ICT dla Klientów biznesowych,
  • wdrażanymi produktami będą: sieci transmisji danych, usługi data center i cloud, usługi głosowe, rozwiązania cyber security, modern workplace oraz usługi integratorskie
  • prowadzenie od kilku do kilkudziesięciu jednoczesnych wdrożeń, zależnie od wielkości i wartości projektu
  • dbanie o terminowość i realizację projektów w założonych kosztach i jakości
  • dekompozycja projektu do zadań, tworzenie ich harmonogramu, delegacja zleceń, monitorowanie i rozliczanie ze zleconych prac
  • współpraca z Klientem, opiekunami handlowymi, zespołami technicznymi T-Mobile, czy dostawcami zewnętrznymi
  • zarządzanie ryzykiem w projektach oraz minimalizacja ich negatywnego wpływu
  • utrzymywanie dokumentacji projektowej oraz raportowanie postępów

Wymagania:

  • Posiadania wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania projektami: zakresem, czasem, kosztami, interesariuszami, jakością, zasobami ludzkimi, komunikacją, ryzykiem, zamówieniami, w jednej z uznanych metodologii - Prince2, PMI itp.
  • Doświadczenia w wykorzystywaniu narzędzi, które dają metodyki PM w zarządzaniu powierzonymi przedsięwzięciami.
  • Posiadania ogólnej wiedzy z dziedziny usług ICT – usług data center, integracji IT, Cybersecurity itp.
  • Inicjowania i samodzielnego prowadzenia spotkań projektowych w sposób efektywny z udziałem osób na wszystkich poziomach organizacyjnych, zarówno wewnątrz firmy, jak i u Klienta.
  • Kreatywności w rozwiązywaniu napotkanych kłopotów.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację oraz tworzenie dokumentów i prezentacji.

Mile widziane:

  • Certyfikacja z zakresu zarządzania projektami Prince 2, PMI, itp.
  • Doświadczenia w prowadzeniu odpowiedniej komunikacji z udziałowcami będącymi na wysokich stanowiskach.
  • Umiejętności negocjowania i wypracowania niesztampowych uzgodnień projektowych.

Oferujemy:

  • T Business to konwergentne rozwiązania mobile, fix i ICT, począwszy od podstawowych i gotowych usług, po zaawansowane, kompleksowe rozwiązania projektowe, szyte na miarę