Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Top Account Manager - Smart City& IOT
new
Sales
T-Mobile Polska S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy firmą technologiczną i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Udostępniamy na rynku 5G, oferujemy najlepsze usługi mobilne, a dzięki wielu Data Center zapewniamy liczne usługi ICT. Oferujemy usługi z zakresu rozwiązań cloud oraz cybersecurity.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
iot
smart city
negocjacje
sprzedaż
Sales
budowanie relacji
Angielski
Opis stanowiska

➡️ Firma: T-Mobile Business Solutions

✉️ Forma współpracy: B2B (stawka dzienna)

🌍 Lokalizacja: Cała Polska

  • Pozyskiwanie Klientów w celu implementacji usług IOT oraz SMART CITY.
  • Negocjowanie umów oraz warunków handlowych.
  • Zawieranie umów handlowych zgodnie z ofertą TMPL ze szczególnym uwzględnieniem usług IOT oraz SMART CITY.
  • Realizowanie planów sprzedażowych na wyznaczonym poziomie.
  • Koordynowanie procesu dostarczania rozwiązań i usług dla obsługiwanych Klientów w zakresie „End2End”.
  • Współpraca z jednostkami zaangażowanymi w proces sprzedażowy w ramach TMPL oraz z właściwymi działami w ramach grupy DT oraz T-Systems
  • Współpraca z vendorami, dystrybutorami, integratorami, producentami oraz innymi uczestnikami rynku telekomunikacyjnego w celu dostarczania rozwiązać dla Klientów.

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym, w obszarze rozwiązań SMART CITY oraz IOT.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z interesariuszami
  • Umiejętności negocjacyjne oraz prezentacji
  • Znajomość Prawa zamówień publicznych
  • Znajomość runku IT/ICT w Polsce
  • Prawo jazdy kat. "B",

Oferujemy

  • T-Business to nasze innowacyjne, całościowe podejście do rynku enterprise. Łączy ono najlepsze kompetencje T-Mobile i T-Systems, aby dostarczać wysokiej jakości rozwiązania dla klientów TALA, wspierając ich rozwój i cyfrową transformację.
  • T-Business to konwergentne rozwiązania mobile, fix i ICT, począwszy od podstawowych i gotowych usług, po zaawansowane, kompleksowe rozwiązania projektowe, szyte na miarę.
  • T-Business to kompetentne zespoły sprzedażowe, które działają ze wsparciem technicznym po to, aby proponować klientom rozwiązania dopasowane do branży, zakresu działania i skali.
  • T-Business to eksperci, którzy działają na terenie całej Polski, dzięki czemu pozostają w ścisłym kontakcie ze swoimi klientami w poszczególnych regionach, mogąc dopasować ofertę do lokalnych potrzeb