Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. PR
Marketing
Tailors Group Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
copywriting
media relations
komunikacja korporacyjna
zarządzanie projektami
client service
polski
Angielski
Opis stanowiska

TAILORS Group od lat kompleksowo świadczy usługi w zakresie komunikacji, PR, relacji inwestorskich, a także wdrożeń digitalowych i doradztwa w zakresie zrównoważonego rozwoju (CSR, ESG). To polska firma, która łączy zalety średniego przedsiębiorstwa (organizacja zwinna, która szybko reaguje i podejmuje decyzje) z profesjonalizmem dużych korporacji – jakość usług i relacji z klientami jest dla nas priorytetem.

Mamy duże doświadczenie zarówno we współpracy z największymi firmami działającymi w Polsce, jak i mniejszymi podmiotami, które dopiero debiutują na giełdzie. TAILORS Group stawia na dobre relacje wewnętrzne i zewnętrzne, elastyczność wobec różnych modeli współpracy. Wspieramy rozwój naszych pracowników, oferujemy dodatkowe benefity, w tym opiekę medyczną i pakiet sportowy. W codziennej pracy liczmy na odpowiedzialność i sumienność w podejściu do realizowanych zadań.

W związku z rozwojem działu zajmującego się PR korporacyjnym poszukujemy do zespołu Specjalisty ds. PR.

Zakres odpowiedzialności:

  • Realizacja bieżących działań dla klientów agencji (monitoring mediów, tworzenie tekstów, kontakt z mediami, przygotowywanie rekomendacji)
  • Opracowywanie i redagowanie materiałów komunikacyjnych (w tym informacji prasowych, wywiadów, komentarzy i artykułów eksperckich) oraz ich dystrybucja
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dziennikarzami
  • Research i opracowywanie kontekstów komunikacyjnych dla klientów

Wymagania od kandydata:

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze komunikacji (mile widziane doświadczenie w agencji PR)
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Umiejętność i łatwość tworzenia tekstów
  • Znajomość rynku mediów
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (zarówno w mowie, jak i w piśmie)
  • Umiejętność współpracy i budowania relacji z klientem
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność, dbałość o szczegóły i wysoką jakość efektów pracy
  • Doświadczenie w sektorach nieruchomości i/lub technologicznym będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach projektów dla znanych marek
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Pracę w trybie hybrydowym – połączenie pracy zdalnej oraz w biurze w centrum Warszawy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.