Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Claims Specialist
new
Logistyka
Talent Flow

Talent Flow
Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Angielski
claims
Mile widziane
automotive
Opis stanowiska

Do struktur naszego Klienta, międzynarodowej firmy transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Claims Specialist

Nowy członek zespołu będzie odpowiedzialny za obsługę powstałych szkód transportowych i analizę zleceń dla międzynarodowych klientów firmy.

Opis zadań

  • Zarządzanie procesem analizy i weryfikacji powstałych szkód transportowych;
  • Dbanie o prawidłowy obiegu dokumentacji, w tym faktur i rozliczeń kosztów;
  • Przygotowywanie raportów i kontakt z klientem zagranicznym.

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie zdobyte w obszarze szkód i reklamacji;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego - warunek konieczny;
  • Znajomość Excel na średnio-zaawansowanym poziomie;
  • Znajomość branży automotive będzie dodatkowym atutem

Oferta

  • Możliwość dołączenia do dynamicznie rozwijającej się linii biznesowej stabilnej i międzynarodowej organizacji;
  • Szeroki pakiet benefitów: karta sportowa, opieka medyczna, dodatki świąteczne, nauka języka angielskiego i ubezpieczenie na życie;
  • Miejsce pracy: Katowice (praca stacjonarna)